• آموزشگاه تعمیرات زانکو > آموزش رایگان لحیم کاری

  فیلم آموزش رایگان لحیم کاری

  ویدیوهای آموزش لحیم کاری رایگان آموزشگاه تعمیرات زانکو در این صفحه به صورت یک پکیج گردآوری شده اند. هنرجویان تعمیرات و علاقمندان به این حوزه می توانند از طریق این صفحه کلیه ویدیوهای لحیم کاری رایگان زانکو را مشاهده و دانلود کنند.

  ویدیوهای جدید لحیم کاری نیز در این صفحه منتشر خواهند شد پس حتما صفحه را بوکمارک کنید و چند وقت یک بار به ما سر بزنید.

  لحیم کاری چیست؟

  به اتصال دو قطعه فلزی توسط یک فلز ثانویه مذاب لحیم کاری می گویند. این فلز مذاب ثانویه پس از سرد شدن به شکل جامد درآمده و دو قطعه فلزی که پیش از این از هم جدا بودند را به هم متصل نگاه می دارد. 

  علت این که از فلز مذاب برای لحیم دو قطعه استفاده می کنیم، رسانا بودن فلزات است. لحیم کاری در الکترونیک و صنایع الکتریکی کاربرد گسترده ای دارد و یکی از مباحث اصولی و پایه تعمیرات برد است. 

  هر تعمیرکاری که با برد یا قطعات الکترونیکی سر و کار داشته باشد، باید آموزش لحیم کاری ببیند.

  برای موفقیت در لحیم کاری علاوه بر گرفتن آموزش مناسب باید دقت بسیار بالایی داشته باشید. به کارآموزان و هنرجویان رشته های تعمیراتی توصیه می شود با تمرین بسیار این مهارت را در خود تقویت کنند. توجه داشته باشید که تنها تسلط بر مباحث به صورت تئوری کامل نیست و دست شما باید مهارت و دقت لازم را حاصل کند.

  دانلود آموزش کامل لحیم کاری

  آموزشگاه تعمیرات زانکو در این صفحه مجموعه ای کامل از ویدیوهای آموزش کامل لحیم کاری را در اختیار شما عزیزان قرار داده است. شما می توانید به صورت کاملا رایگان این ویدیوها را تماشا و دانلود کنید. در صورت تمایل به یادگیری تخصصی رشته های تعمیراتی حتما سری به دوره های آموزش تعمیرات زانکو بزنید.

  آموزش لحیم کاری قطعات الکترونیکی

  در لحیم کاری یک سیم مخصوص که به آن سیم لحیم هم می گوییم به وسیله حرارت تولید شده توسط هویه، ذوب می شود. با این فلز مذاب، اتصال را بین دو قطعه الکترونیکی مورد نظر برقرار می کنیم. برای این که لحیم کاری به درستی و به طور ایمن انجام شود، باید اصول و مبانی آن را بدانید و رعایت کنید. سیم لحیم برای لحیم کاری قطعات الکترونیکی معمولا آلیاژی از قلع و سرب است. شما عزیزان می توانید از طریق فروشگاه زانکو تجهیزات لحیمکاری را تهیه کنید.

  آموزش مبتدی لحیم کاری

  در ویدیوهای آموزش رایگان لحیم کاری زانکو، لحیم کاری از مبانی و اصول مقدماتی آن تا مباحث پیشرفته تر همچون لحیم کاری روی برد و لحیم کاری قطعات SMD در قالب آموزش ویدیویی به کاربران عزیز زانکو آموزش داده می شود. این آموزش ها از سطح مبتدی آغاز شده و تا سطوح متوسط و پیشرفته ادامه می یابد. 

  میانگین امتیازات ۴ از ۵
  از مجموع ۲ رای