سرویس آنلاین حذف frp گوشی موبایل

زمانیکه گوشیتون گم میشه و یا دزدیه میشه می تونید از روش FRP برای حفاظت از داده ها استفاده کنید. بنابراین لازم است قبل از فروش گوشی نیز همه داده ها را پاک کنید.

قفل FRP به عنوان یک روش امنیتی تلقی می شود که به شما اطمینان میدهد حتی در صورتی که گوشی خود را گم کنید یا به سرقت برود باز هم کسی نمی تواند گوشی شما را پاک و یا ریست فکتوری کند. در واقع روش FRP به عنوان روشی استاندارد برای اندروید vanilla به کار میرود و در ابتدا نیز کار خود را با اندروید Lollipop آغاز کرد. البته بسیاری از کمپانی های تولید کننده گوشی های همراه از این روش در گوشی های خود استفاده کرده اند.

این روش باعث شده تا سارقان نیز نتوانند به راحتی از گوشی سرقت شده استفاده نکند به همین دلیل مورد توجه و استقبال بسیاری از کمپانی های تولید کننده گوشی همراه قرار گرفت.در دوره اموزش نرم افزار موبایل ما به نحوه باز کردن این قفل می پردازیم.

برداشتن قفل FRP گوشی هواوی

برداشتن قفل FRP گوشی سونی

برداشتن قفل FRP گوشی ال جی

هزینه برداشتن قفل frp

هزینه برداشتن قفل FRP گوشی موبایل براساس مدل گوشی و مدت زمانی که برای باز کردن قفل گذاشته می شود هزینه گذاشته می شود ، اما مجموعه زانکو جهت سهولت عزیزانی  که به این مشکل خورده اند ، و کاهش هزینه ها و ریسک کرونا اقدام به بازگشایی آنلاین این قفل مینمایند ، هزینه حدودی بین 50 تا 100 هزار تومان می باشد.

ثبت سفارش بازکردن باز كردن قفل جیمیل گوشي

ارتباط با ما در شبکه های اجتماعی