سرویس آنلاین حذف frp سامسونگ

قفل FRP گوشی چیست ؟

زمانیکه گوشیتون گم میشه و یا دزدیه میشه می تونید از روش قفل FRP برای حفاظت از داده ها استفاده کنید. بنابراین لازم است قبل از فروش گوشی نیز همه داده ها را پاک کنید.

قفل FRP به عنوان یک روش امنیتی تلقی می شود که به شما اطمینان میدهد حتی در صورتی که گوشی خود را گم کنید یا به سرقت برود باز هم کسی نمی تواند گوشی شما را پاک و یا ریست فکتوری کند. در واقع روش FRP به عنوان روشی استاندارد برای اندروید vanilla به کار میرود و در ابتدا نیز کار خود را با اندروید Lollipop آغاز کرد. البته بسیاری از کمپانی های تولید کننده گوشی های همراه از این روش در گوشی های خود استفاده کرده اند.

این روش باعث شده تا سارقان نیز نتوانند به راحتی از گوشی سرقت شده استفاده نکند به همین دلیل مورد توجه و استقبال بسیاری از کمپانی های تولید کننده گوشی همراه قرار گرفت.

سرویس آنلاین حذف قفل FRP گوشی سامسونگ تمامی مدل ها

شرکت زانکو در راستای سهولت حال مشتریان خود به صورت آنلاین برای اولین بار در ایران سرویس آنلاین حذف قفل FRP گوشی های سامسونگ را به همکاری مدرس دوره نرم افزار موبایل خود راه اندازی نموده تا به این ترتیب هم در وقت ، هم هزینه و هم ریسک کرونا عزیزانی را که با این مشکل مواجه می شوند صرفه جویی شود

هزینه برداشتن قفل frp سامسونگ

هزینه برداشتن قفل FRP انواع مدل های گوشی سامسونگ در سیستم سرویس آنلاین آموزشگاه زانکو براساس مدل گوشی برآورد می شود از این رو شما عزیزان پس از تکمیل فرم زیر منتظر تماس کارشناسان زانکو جهت رفع آنلاین مشکل تلفن همراهتان باشید.

ارتباط با پشتیبان آنلاین زانکو در شبکه های اجتماعی