قیمت 1,250,000 تومان

اشتراک گذاری :
0 دیدگاه 413 بازدید
دسته بندی آموزش تعمیرات

زمان دوره : تا زمان یادگیری %100

پیش نیاز : ندارد

پشتیبانی فنی تضمینی : دارد

دوره غیرحضوری : دارد

مدرک معتبر : دارد

مراحل شرکت در دوره تعمیرات موبایل

براساس سبک ارائه دوره آموزش تعمیرات موبایل (حضوری، آنلاین یا فیلم آموزشی) تیم آموزشی آموزشگاه زانکو، هنرجویان یا کاربران عزیزی که قصد شرکت در کلاس تعمیرات موبایل این مجموعه را دارند می بایست ابتدا اقدام به تکمیل فرم دریافت مشاوره به صورت تلفنی و یا حضوری نمایند تا اطلاعات کامل دوره به هنرجو ارائه شود سپس هنرجو مراحل بعدی را طی خواهد کرد.

هنرجو پس از دریافت مشاوره رایگان تیم تخصصی مشاوره دوره اقدام به انتخاب نوع دوره آموزشی می نماید. نوع آموزش بر اساس شرایط و ترجیح خود هنرجو و مبتنی بر مشاوره رایگانی که به او ارائه شده انتخاب می شود تا پس از آن مراحل بعدی شرکت در کلاس تعمیر موبایل زانکو را طی شود.

پس از طی مراحل بالا هنرجو باید دوره خود چه حضوری چه غیر حضوری را رزور کرده و سپس اقدام به طی مراحل بعدی دوره آموزشی خود نماید.

پس از رزرو دوره مسئول برنامه ریزی کلاس تعمیرات با تلفن همراه آموزشگاه زانکو با هنرجو تماس گرفته و زمان شروع دوره را براساس نیاز هنرجو و توان آموزشگاه مشخص می نماید.

پس از طی مراحل قبل که در کمتر از یک ساعت انجام خواهد شد و پس از تعیین زمان شروع دوره هنرجو باید در روز شروع کلاس آموزش تعمیر تلفن همراه خود سرفصل های دوره را دریافت نماید تا پس از طی هر سرفصل و مبحث اقدام به تایید یادگیری نماید.

در صورتی که هنرجو مبحثی در حین دوره را به خوبی یاد نگرفته باشد می تواند با هماهنگی مسئول برنامه ریزی کلاس های زانکو اقدام به هماهنگی برای تکرار مجدد دوره نماید تا تمامی مباحث و سرفصل های دوره تعمیرات سخت افزار و نرم افزار موبایل را به صورت تخصصی و حرفه ای یاد بگیرد و آموزشش تکمیل شد.

پس از تکمیل دوره تعمیر گوشی زانکو هنرجو می تواند درخواست دهد تا مدرک معتبر پایان دوره را در صورت یادگیری کامل دوره و تایید مدرس دوره موبایل دریافت نماید.

یکی از اصلی ترین نقاط قوت دوره ی آموزش تعمیرات موبایل آموزشگاه تعمیرات موبایل زانکو ارائه پشتیبانی تضمینی دوره است یعنی هنرجو دوره پس از پایان کلاس خود باید حتما توسط مدرس راهنمایی شده و در صورت نیاز حتی به صورت حضوری مشکل خود را رفع نماید.

هنرجویان دوره های تعمیراتی آموزشگاه زانکو پس از اتمام دوره می توانند در صورت تمایل و تایید مدرس، پس از گذراندن تست کیفیت تعمیرات و کسب نمره مد نظر، با تیم تعمیرات آموزشگاه در حوزه ارائه خدمات تعمیراتی همکاری کنند و نمایندگی تعمیرات موبایل زانکو را در محل سکونت خود دریافت کنند.

آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل

آموزش تعمیرات نرم افزاری موبایل یکی از دوره های کاربردی و پرطرفدار در میان آموزش های مرتبط با تعمیرات موبایل است. از آنجایی که تعمیرات نرم افزار موبایل هم درآمد بالایی دارد و هم سرمایه محدودی لازم دارد، بسیاری از افرادی که به دنبال یک شغل پردرآمد هستند این رشته را انتخاب می کنند.  آموزشگاه تعمیرات زانکو دوره آموزش تعمیرات نرم افزاری موبایل را با تدریس یکی از برترین اساتید این حوزه، به صورت حضوری و آنلاین برگزار می کند. برای آشنایی بیشتر با این رشته و دوره های زانکو با ما همراه باشید.

آموزش تعمیرات نرم افزاری موبایل به دو دسته اصلی تقسیم می شود :

در این بخش ما به بررسی دوره نرم افزار موبایل زانکو می پردازیم تا شما عزیزان با این دوره آشنا شوید.

آموزش صفر تا صد تعمیرات نرم افزاری موبایل

هنگام انتخاب یک دوره آموزشی خوب چندین نکته را باید مد نظر داشته باشید که یکی از مهم ترین آن ها مدرس دوره است. آموزشگاه تعمیرات زانکو دوره آموزش نرم افزار موبایل را با همکاری یکی از مدرسین با تجربه و حرفه ای این حوزه برگزار می کند. در صورتی که پیش از این ویدئوهای آموزشی رایگان زانکو را دیده باشید یا در وبینارهای تعمیراتی ما شرکت کرده باشید، حتما با مهندس علی احمدی آشنا هستید. رضایت فوق العاده هنرجویان زانکو از این مدرس یکی از اصلی ترین نقات قوت دوره نرم افزار موبایل زانکو است. 
مهندس علی احمدی نخستین شخصی هستند که سرفصل های تخصصی آموزش نرم افزار موبایل را برای اولین بار در ایران طراحی و تدریس کردند. امروزه با توجه به پیشرفته شدن هر چه بیشتر نرم افزار های موبایل، ضرورت جداسازی رشته نرم افزار موبایل از تعمیرات سخت افزاری و تدریس جداگانه آن از هر زمان دیگری بیشتر شده است. متاسفانه هنوز بسیاری از آموزشگاه ها نرم افزار موبایل را به عنوان یک زیرمجموعه محدود از تعمیرات موبایل، همراه با تعمیرات سخت افزاری آموزش می دهند. اما کاری که مهندس علی احمدی برای نخستین بار در ایران کردند، ارائه سرفصل های حرفه ای فوق حرفه ای نرم افزار موبایل به صورت کاملا مستقل و تخصصی بود. از این رو ما در آموزشگاه تعمیرات زانکو رشته تعمیرات نرم افزار موبایل را مستقل از سخت افزار و با تدریس مدرس متخصص در حوزه نرم افزار آموزش می دهیم.
 

یادگیری تعمیرات نرم افزاری موبایل با زانکو

اگر می خواهید برای یادگیری نرم افزار موبایل هزینه کنید، بهتر است دوره آموزشی ای را انتخاب کنید که کلیه مباحث پایه و ضروری نرم افزار موبایل و نحوه عیب یابی و تعمیر انواع گوشی چه اندرویدی چه آیفون را پوشش دهد. یکی از اهداف اصلی زانکو هنگام برنامه ریزی این دوره نیز این بوده است که هنرجویان در کنار این دوره نیازی به شرکت در دوره های مکمل نداشته باشند. از این رو دوره آموزش تعمیرات نرم افزاری موبایل زانکو به صورت صفر تا صدی از سطح پایه تا پیشرفته را پوشش می دهد تا هنرجویان پس از اتمام دوره بتوانند فعالیتشان را در این حوزه آغاز کنند.
شیوه برگزاری دوره دیگر عاملی است که حتما باید مدنظر داشته باشید. دوره آموزش تعمیرات نرم افزاری موبایل زانکو به دو شیوه برگزار می شود:
 1. آموزش حضوری
 2. آموزش آنلاین ( آموزش در بستر آنلاین )
 3. آموزش غیرحضوری ( پکیج ویدیویی نرم افزار موبایل )

آموزش آنلاین و آموزش غیرحضوری برای افرادی که ساکن شهر تهران نیستند یا به هر دلیلی امکان یا فرصت رفت و آمد را ندارند ایده آل است. البته با توجه به شرایط کنونی کرونا ما دوره آنلاین و پکیج غیرحضوری را به همه هنرجویان عزیز پیشنهاد می دهیم. کلیه مباحث مطرح شده در دوره حضوری، در دوره آنلاین هم مطرح می شود. آموزشگاه زانکو بستر را برای آموزش عملی کلیه مباحث از طریق پلتفرم های آموزش آنلاین فراهم آورده است تا هنرجویان بتوانند همه مباحث را به صورت کاملا عملی ببینند و یاد بگیرند.

دوره حضوری تعمیرات نرم افزار موبایل

دوره حضوری تعمیرات نرم افزار موبایل آموزشگاه زانکو در شهر تهران با تدریس سید علی احمدی مدرس دوره نرم افزار موبایل زانکو برگزار می شود. هنرجویانی که ساکن تهران نیستند می توانند از امکان هماهنگی و رزرو خوابگاه توسط آموزشگاه استفاده کنند. البته با توجه به شرایط کنونی کرونا پیشنهاد آموزشگاه زانکو شرکت در کلاس های آنلاین است. کلیه مباحثی که در کلاس حضوری تدریس می شود، در کلاس آنلاین هم به صورت جامع  و کامل مطرح خواهد شد. علاوه بر این هزینه های رفت و آمد نیز در کلاس های آنلاین حذف می شود. کلاس های آنلاین زانکو با متدهای روز دنیا و در پلتفرم های تخصصی آموزش آنلاین برگزار می شود تا بازدهی کلاس به حداکثر برسد.

این دوره کلیه مباحث تخصصی نرم افزار موبایل چه در زمینه آموزش تعمیرات نرم افزار اندروید چه در زمینه آموزش تعمیرات نرم افزاری IOS را پوشش می دهد و کلیه مباحث به صورت تخصصی و عملی بررسی و آموزش داده می شوند.

کلیه دوره های زانکو به صورت کاملا عملی و کاربردی با تضمین کیفیت دوره برگزار می شوند. هنرجویانی که دوره های نرم افزار موبایل زانکو را به صورت کامل بگذرانند می توانند از امکانات حمایتی زانکو برای ورود به بازارکار هم استفاده کنند.

آموزش مجازی نرم افزار موبایل 

شیوع ویروس کرونا باعث شد تا آموزش های مجازی در سراسر جهان و به ویژه در ایران از هر زمان دیگری رایج تر شود. درست است که کلاس های آنلاین در شرایط کرونایی بهترین انتخاب هستند و ریسک ابتلا و انتقال بیماری را به حداقل می رسانند. اما مزایای آموزش مجازی به همین مورد ختم نمی شود.

آموزش مجازی مناسب افرادی است که زمان یا امکان حضور منظم در کلاس آموزشی را ندارند، افرادی که برنامه کاری یا درسی پرمشغله دارند، افرادی که در شهرستان ها زندگی می کنند و به آموزشگاه خوب دسترسی ندارند، و … .

با توجه به پیشرفت هایی که در حوزه آموزش آنلاین صورت گرفته و توسعه پلتفرم های تخصصی برای آموزش آنلاین، این روز ها کلاس های مجازی چیزی از آموزش حضوری کم ندارند و حتی افرادی که امکان حضور سر کلاس حضوری را دارند هم کلاس های آنلاین را انتخاب می کنند.

آموزش مجازی با فراهم آوردن امکان مشاهده چند باره جلسات، دریافت آموزش ها در قالب فایل های ویدئویی، صوتی و متنی، کاهش هزینه های رفت و آمد، و راحتی یاد گرفتن از منزل، طرفداران زیادی پیدا کرده اند.

پشتیبانی و ضمانت دوره آموزش نرم افزار موبایل زانکو

آیا با شرکت در کلاس مجازی می توانیم واقعا مطالب را به صورت عملی یاد بگیریم؟ آیا می توانیم از مهارت هایی که سر کلاس آنلاین یاد گرفتیم در بازارکار و موقعیت های عملی استفاده کنیم؟ این ها بخشی از دغدغه های متداول و کاملا طبیعی متقاضیان شرکت در کلاس های مجازی هستند. آموزشگاه تعمیرات زانکو به این جهت که هنرجویان پس از اتمام دوره بتوانند مستقیما وارد بازارکار تعمیرات موبایل شوند و مغازه تعمیرات خودشان را راه بیندازند، امکان شرکت در کلاس رفع اشکال حضوری پس از اتمام دوره آنلاین را به صورت رایگان در اختیار همه هنرجویان خود قرار داده است. 

شما پس از شرکت در دوره آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل زانکو می توانید تا سقف سه جلسه به صورت حضوری سر کلاس مدرس حاضر شوید و رفع اشکال کنید. همچنین امکان تکرار دوره در صورت عدم یادگیری نیز برای همه هنرجویان وجود دارد. بنابراین تا زمانی که کاملا بر مباحث مسلط نشوید و یادگیری شما تکمیل نشده باشد، آموزشگاه زانکو همراه شما خواهد بود.

هزینه آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل

هزینه آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل یکی از سوالات متداول در میان متقاضیان شرکت در دوره های آموزش تعمیرات موبایل است. همانطور که گفتیم شغل تعمیرات موبایل از آن دسته مشاغلی است که برای ورود به آن نیاز به سرمایه زیادی ندارید. بخشی از سرمایه گذاری شما برای ورود به این شغل صرف دریافت آموزش های لازم می شود. هزینه دوره های آموزش تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری موبایل بسته به این که می خواهید آموزش را در قالب کلاس حضوری، کلاس آنلاین یا فیلم آموزشی دریافت کنید متفاوت است. این هزینه ها را در پایین این صفحه می توانید مشاهده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه پرداخت هزینه یا امکان پرداخت اقساطی از طریق پر کردن فرم درخواست مشاوره با ما در ارتباط باشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره از طریق پشتیبانی سایت با ما در ارتباط باشید.

این دوره برای چه کسانی توصیه می شود؟
 • تمامی تعمیرکاران موبایلی که در بازار تعمیرات موبایل فعال هستند
 • تمامی عزیزانی که در دوره های آموزشی آموزشگاه های دیگر شرکت کرده اند و به صورت کامل به تعمیرات نرم افزار موبایل مسلط نشده اند.
 • تعمیر کاران موبایل فعالی که می خوهند کسب و کارشان را رونق دهند و خدمات متمایزی را ارائه دهند.
 • تمامی کسانی که قصد دارند در زمینه آموزش تعمیرات موبایل فعالیت کنند اما برای شروع و ورود به کسب و کارشان عجله دارند.
 • تمامی هنرجویان دوره موبایل که قصد دارند با سرمایه کم تعمیرات موبایل را شروع نمایند
 • و تمامی کسانی که قصد دارند تعمیرات نرم افزار موبایل را 100% تخصصی و حرفه ای یاد بگیرند و بعد از دوره در بازار کار تعمیرات نرم افزاری موبایل شروع به فعالیت نمایند.

دوره آنلاین تعمیرات نرم افزار موبایل با رفع اشکال حضوری

آموزشگاه تعمیرات سخت افزار و نرم افزار موبایل زانکو، با هدف به حداکثر رساندن بهره وری دوره های آموزش آنلاین خود اقدام به ارائه خدمتی جدید با عنوان رفع اشکال حضوری دوره می نماید. یکی از نگرانی های اصلی افرادی که در کلاس های آنلاین شرکت می کنند این است که اگر نتوانستیم سر کلاس آنلاین مبحثی را به طور کامل یاد بگیریم، چه کار باید بکنیم؟ آموزشگاه زانکو در این راستا امکان شرکت در کلاس رفع اشکال حضوری را برای کلیه هنرجویان دوره های آنلاین خود فراهم کرده است.

هنرجو پس از گذراندن دوره آموزش غیرحضوری تعمیرات نرم افزار تخصصی موبایل زانکو، می توانند با هماهنگی بخش برنامه ریزی زانکو در کلاس حضوری شرکت کند و سوالات و ایرادات خود را سر کلاس از مدرس بپرسد. این روش باعث می شود بازدهی کلاس های آنلاین به حداکثر برسد. کلیه هنرجویان زانکو می توانند تا سقف 3 جلسه در کلاس های حضوری رفع اشکال شرکت  کنند و سوالات خود را از مدرس بپرسند. بنابراین اگر به کلاس های آنلاین اعتماد صد در صدی ندارید یا از کلاس های آنلاین دیگر آموزشگاه ها خاطره بدی دارید، می توانید با خیال راحت در کلاس های آنلاین زانکو شرکت کنید. مهم ترین هدف ما در زانکو این است که همه هنرجویان بتوانند از صد در صد پتانسیل دوره های آموزشی استفاده کنند و مباحث را به طور کاربردی و عمیق یاد بگیرند.

دوره آنلاین تعمیرات نرم افزاری موبایل 

با امکان معرفی کسب و کار هنر جویان

زانکو اولین آموزشگاه در ایران است که این امکان بسیار ویژه و خاص را برای هنرجویان دوره آنلاین تعمیر نرم افزار موبایل خود فراهم نموده تا این عزیزان در بخشی از سایت زانکو که برای این عزیزان آماده شده اقدام به معرفی کسب و کار خود نمایند تا از نظر جذب آنلاین تعمیر نرم افزاری تلفن همراه با مشکلی مواجه نشوند و هزینه طراحی وبسایت و … برای دریافت تعمیرات از روی دوش این عزیزان برداشته شود

همه هنرجویان دوره های زانکو در صورتی که آموزش خود را تکمیل کنند و قصد ورود به بازارکار را داشته باشند، می توانند کسب و کار خود را در سایت زانکو معرفی کنند.

آموزش رایگان تعمیرات نرم افزار موبایل

آموزشگاه زانکو با توجه به سیاست های محتوایی خود با استفاده از تیمی کاربلد و حرفه ای، آموزش رایگان تعمیرات نرم افزار تخصصی موبایل را در وبسایت خود به صورت کاملا رایگان در اختیار هنرجویان و مخاطبین عزیز قرار می دهد. در طول هفته مطالب آموزشی جدید در سایت و شبکه های اجتماعی زانکو منتشر می شوند تا هنرجویان با استفاده از این مطالب بتوانند دایره اطلاعاتی خود را گسترده و به روز نمایند.

آموزشگاه زانکو را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

سرفصل های دوره آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل

*سیستم عامل اندروید*
– آشنایی با سیستم عامل اندروید
– اصطلاحات تخصصی اندروید نرم افزاری
– نصب درایور گوشی ها در کامپیوتر
– نصب اپلیکیشن در گوشی های اندروید با متود های مختلف/نصب گروهی
– مدیریت گوشی های اندروید به وسیله نرم افزار های کامپیوتر
+ روت کردن گوشی های اندروید :
– انواع روت
– روت عمومی اکثر گوشی ها
– نصب BusyBox در گوشی ها
– روت کردن تخصصی گوشی های سامسونگ با CF Root
– روت کردن 100% همه گوشی ها و برندهای اندروید*
– آنروت کردن
+ استفاده از حالت روت گوشی ها {به صورت فیلم} :
– نصب فونت انگلیسی و فارسی به صورت سیستمی و 100%
– فارسی سازی گوشی ها به صورت 100%
– حذف Bloatware در گوشی های اندروید و سبک کردن گوشی ها
+ نرم افزار شناسی (استفاده از نرم افزارهای کاربردی اندروید) {به صورت فیلم} :
— بکاپ گرفتن
– RecycleBin در اندروید
– بدست آوردن اطلاعات سخت افزاری گوشی
– کانتکت کلینر
– غیرفعال کردن Auto Update
– خروجی گرفتن از اپلیکیشن ها
+ پنل آموزشی کار با ابزار اینترنت برای تعمیرکار های موبایل :
– آموزش استفاده از ابزارهای وبسایت های تخصصی موبایل
– بدست اوردن اطلاعات دقیق سخت افزاری گوشی های موبایل از اینترنت
– مقایسه سخت افزاری و نرم افزاری گوشی های موبایل از اینترنت
– آموزش چک کردن iCloud گوشی های آیفون
– معرفی و آموزش استفاده از فروم تخصصی XDA برای دانلود تمامی فایل های فلش مورد نیاز برای تمامی گوشی های اندروید (رام رسمی،رام کاستوم،کاستوم ریکاوری و…) (بسیار مهم)
+ یادگیری دستورات ADB و Fastboot
– آشنایی کامل با دستورات ADB و نحوه راه اندازی آن در کامپیوتر
– ریستارت کردن گوشی ها به حالت دانلودینگ، بوت لودر و ریکاوری به وسیله دستور Adb
– برداشتن قفل صفحه گوشی ها به وسیله دستورات adb
– آشنایی کامل با دستورات Fastboot و نحوه راه اندازی آن در کامپیوتر
– آشنایی کامل فلش کردن با دستورات fastboot و فلش کردن تکی پارتیشن ها
+ فلش کردن گوشی ها (بخش اول) :
– فلش کردن رام رسمی بر روی گوشی های سامسونگ
– فلش کردن رام رسمی بر روی گوشی های ال جی
– فلش کردن رام رسمی بر روی گوشی های هواوی
+ فلش کردن گوشی ها (بخش دوم) :
– فلش کردن رام رسمی بر روی گوشی های چینی MTK
– فلش کردن رام رسمی بر روی گوشی های سونی
– فلش کردن رام رسمی بر روی گوشی های نکسوز و پیکسل
– فلش کردن رام رسمی بر روی گوشی های HTC
+ آنلاک بوت لودر گوشی های اندروید :
– آنلاک کردن بوت لودر گوشی های اندروید (اچ تی سی – نکسوز و پیکسل – وان پلاس- الجی – نوکیا- سونی )
+ کاستوم ریکاوری :
– نصب کاستوم ریکاوری در همه گوشی های اندروید (SAM – HTC – Nexus – OnePlus-Nokia-LG) :
– Full Wipe در گوشی های اندروید (تمام برند ها)
– گرفتن Nandroid Backup از گوشی های اندروید (تمام برندها)
– برگرداندن Nandroid Backup در گوشی های اندروید (تمام برندها)
+ کاستوم رام ها :
– نصب کاستوم رام (تمام برندها)
– نصب Patch و Tweak
– نصب پکیج GAPPS
+ استفاده از ابزارها و اسکریپت های تخصصی :
– برداشتن FRP گوشی های سامسونگ بدون باکس
– برداشتن لاک اسکرین گوشی ها بدون حذف اطلاعات و بدون نیاز به باکس
– ترمیم IMEI گوشی های چینی بدون باکس
+ باکس ها (بخش اول) :
– باکس Z3X (سرویس کامل گوشی های سامسونگ-آنلاک کردن ها -FRP)
Best- (فلش کردن گوشی های نوکیا)
+ باکس ها (بخش دوم) :
– باکس Octoplus FRP + Huawei
– باکس Octoplus LG+SAM (سرویس گوشی های SAM و ال جی – برداشتن قفل و …)
– باکس XTC 2 Clip (S-Off کردن- برداشتن FRP برای گوشی های HTC)
– دانگل EFT (سرویس دهی اکثر گوشی های اندروید – باز کردن قفل ها و …)
*سیستم عامل iOS*
– آشنایی با سیستم عامل iOS
– اصطلاحات تخصصی مخصوص سیستم عامل iOS
– آموزش ساخت اپل آیدی رایگان
– آموزش کار با نرم افزار iTunes
– مدیریت گوشی های آیفون و آیپد
– بکاپ گرفتن از گوشی های آیفون
– استفاده از برنامه های شخص ثالث برای مدیریت گوشی های آیفون
– معرفی برنامه های مدیریت گوشی آیفون و آیپد
– انتقال عکس ، موزیک و ویدیو از کامپیوتر به آیفون و آیپد
– انتقال عکس، موزیک و ویدیو از آیفون به کامپیوتر
– بکاپ گرفتن از یک قسمت خاص در گوشی های آیفون بدون نیاز به سینک اطلاعات
– ریستور کردن آیفون و آیپد (فلش کردن فیرم ور)
– تفاوت Recovery Mode و DFU Mode
– جیلبرک کردن آیفون و آیپد و نکات مربوط به آن

25 ساعت آموزش تخصصی

این دوره 12 جلسه و تقریبا 25 ساعت آموزش تخصصی برای هنرجویان برگزار می شود

600 دانشجو

بیش از 600 هنرجو این دوره را تا کنون با موفقیت گذارنده اند

یادگیری آنلاین

امکان یادگیری آنلاین 100% تضمینی

پشتیبانی واقعی

بعد از پایان دوره آموزشی مدرس جوابگوی هنرجویان خواهد

سوالات متداول دانشجویان

مدت زمان این دوره 25 ساعت است که در 12 جلسه ارائه میشود

خیر. دوره آموزش نرم افزار موبایل زانکو از مباحث و اصطلاحات پایه شروع می شود و برای شرکت در این دوره به هیچ پیش نیاز یا دانش قبلی نیاز ندارید.

بله این دوره توسط مدرس دوره به صورت کامل به سه روش حضوری – آنلاین – غیرحضوری ( چتی ) پشتیبانی فنی می شود.

هزینه آموزش تعمیرات موبایل
آموزش خصوصی سخت افزار موبایل
دوره خصوصی 1 نفره دوره سخت افزار موبایل زانکو
7500000هزار تومان
4.450.000 هزار تومان
 • پشتیبانی حضوری / آنلاین
ویژه
آموزش سخت افزار موبایل
دوره حضوری تعمیرات سخت افزار موبایل زانکو
1850000تومان
1.150.000 تومان
 • پشتیبانی حضوری / آنلاین
ویژه
آموزش نرم افزار موبایل
دوره حضوری تعمیرات نرم افزار موبایل زانکو
2550000تومان
1.750.000 تومان
 • پشتیبانی حضوری / آنلاین
ویژه
آموزش مجازی سخت افزار موبایل
دوره غیرحضوری تعمیرات سخت افزار موبایل زانکو
2150000تومان
1.150.000 تومان
 • پشتیبانی حضوری / آنلاین
ویژه
دوره آنلاین نرم افزار موبایل
دوره حضوری تعمیرات نرم افزار موبایل زانکو
14500000تومان
990.000 تومان
 • پشتیبانی حضوری / آنلاین
ویژه
مشاوره دوره تعمیرات نرم افزاری موبایل

در صورتی که که متقاضی شرکت در دوره های تخصصی آموزش تعمیرات موبایل زانکو هستید، در گام نخست فرم درخواست مشاوره رایگان را پر کنید تا مشاورین آموزشگاه زانکو در اولین فرصت با شما تماس بگیرند. پس از دریافت مشاوره رایگان از سوی تیم مشاورین دوره های تعمیرات آموزشگاه زانکو، در صورت تمایل می توانید دوره مد نظر خود را انتخاب کرده و کار های ثبت نام را انجام دهید. 

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
1,250,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره آموزش تعمیرات نرم افزاری موبایل”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *