قیمت 2,500,000 تومان

اشتراک گذاری :
0 دیدگاه 405 بازدید

زمان دوره : تا زمان یادگیری %100

پیش نیاز : ندارد

پشتیبانی فنی تضمینی : دارد

دوره غیرحضوری : دارد

مدرک معتبر : دارد

مراحل شرکت در دوره آموزش تعمیرات ریگ ماینینگ

براساس سبک ارائه دوره آموزش تعمیرات ریگ ماینینگ (حضوری، آنلاین یا فیلم آموزشی) تیم آموزشی آموزشگاه زانکو، هنرجویان یا کاربران عزیزی که قصد شرکت در کلاس آموزش تعمیرات ریگ ماینینگ این مجموعه را دارند می بایست ابتدا اقدام به تکمیل فرم دریافت مشاوره به صورت تلفنی و یا حضوری نمایند تا اطلاعات کامل دوره به هنرجو ارائه شود سپس هنرجو مراحل بعدی را طی خواهد کرد.

هنرجو پس از دریافت مشاوره رایگان تیم تخصصی مشاوره دوره اقدام به انتخاب نوع دوره آموزشی می نماید. نوع آموزش بر اساس شرایط و ترجیح خود هنرجو و مبتنی بر مشاوره رایگانی که به او ارائه شده انتخاب می شود تا پس از آن مراحل بعدی شرکت در دوره آموزش تعمیرات ریگ ماینینگ زانکو را طی کند.

پس از طی مراحل بالا هنرجو باید دوره خود چه حضوری چه غیر حضوری را رزور کرده و سپس اقدام به طی مراحل بعدی دوره آموزشی خود نماید.

پس از رزرو دوره مسئول برنامه ریزی کلاس تعمیرات با تلفن همراه آموزشگاه زانکو با هنرجو تماس گرفته و زمان شروع دوره را براساس نیاز هنرجو و توان آموزشگاه مشخص می نماید.

پس از طی مراحل قبل که در کمتر از یک ساعت انجام خواهد شد و پس از تعیین زمان شروع دوره هنرجو باید در روز شروع دوره آموزش تعمیرات ریگ ماینینگ خود سرفصل های دوره را دریافت نماید تا پس از طی هر سرفصل و مبحث اقدام به تایید یادگیری نماید.

در صورتی که هنرجو مبحثی در حین دوره را به خوبی یاد نگرفته باشد می تواند با هماهنگی مسئول برنامه ریزی کلاس های زانکو اقدام به هماهنگی برای تکرار مجدد دوره نماید تا تمامی مباحث و سرفصل های دوره آموزش تعمیرات ریگ ماینینگ را به صورت تخصصی و حرفه ای یاد بگیرد و آموزشش تکمیل شد.

پس از تکمیل دوره آموزش تعمیرات ریگ ماینینگ زانکو هنرجو می تواند درخواست دهد تا مدرک معتبر پایان دوره را در صورت یادگیری کامل دوره و تایید مدرس دوره برد دریافت نماید.

یکی از اصلی ترین نقاط قوت دوره آموزش تعمیرات ریگ ماینینگ آموزشگاه تعمیرات ماینر زانکو ارائه پشتیبانی تضمینی دوره است یعنی هنرجو دوره پس از پایان کلاس خود باید حتما توسط مدرس راهنمایی شده و در صورت نیاز حتی به صورت حضوری مشکل خود را رفع نماید.

هنرجویان دوره های تعمیراتی آموزشگاه زانکو پس از اتمام دوره می توانند در صورت تمایل و تایید مدرس، پس از گذراندن تست کیفیت تعمیرات و کسب نمره مد نظر، با تیم تعمیرات آموزشگاه در حوزه ارائه خدمات تعمیراتی همکاری کنند و نمایندگی تعمیرات ریگ ماینینگ زانکو را در محل سکونت خود دریافت کنند.

معرفی دوره ریگ ماینینگ آموزشگاه زانکو

آموزش نصب و راه اندازی ریگ ماینینگ

حوزه ارز های دیجیتال از جمله حوزه های نوظهور و بسیار پرطرفدار است که علاقمندان زیادی را به خود جذب کرده است. آموزشگاه تعمیرات ماینر زانکو به همین علت اقدام به برگزاری دوره آموزش تعمیرات ریگ ماینینگ نموده است.

اهمیت و کاربرد ریگ ماینینگ

یکی از اولین سوالاتی که پس از مواجهه با یک دوره یا پکیج آموزشی به ذهن می رسد این است که یادگیری این مبحث چه کاربردی برای ما دارد و اصلا چرا باید آن را یاد بگیریم؟

ممکن است برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که اهمیت یادگیری نحوه نصب و راه اندازی ریگ ماینینگ چیست و این دوره آموزشی چه مزایایی برای ما خواهد داشت؟

حوزه ارزهای دیجیتال با سرعت چشمگیری در حال رشد و پیشرفت است و هر روز علاقمندان و طرفداران بیشتری را به خود جذب می کند. یکی از عواملی که باعث شده است ارز های دیجیتال تا این اندازه میان مردم محبوب شوند، امکان به دست آوردن سود کلان با فعالیت در این حوزه است. بنابراین بسیاری از افراد تشویق می شوند که در حوزه ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنند.

بازار ارزهای دیجیتال بسیار گسترده و سودآورد است و هر فرد متناسب با تخصص و علاقمندی خود می تواند وارد این بازار شده و به کسب سود و درآمد بپردازد. برای مثال آن دسته از افراد که به سرمایه گذاری های بلندمدت علاقمند هستند، با خرید و نگه داری ارز یا خرید و فروش و ترید ارز های دیجیتال درآمد زایی می کنند. بخش بزرگی از سرمایه گذاران و علاقمندان به ارزهای دیجیتال نیز به استخراج یا ماینینگ ارز دیجیتال می پردازند. دوره آموزش نصب و راه اندازی ریگ ماینینگ برای این دسته از افراد بسیار کاربردی و حائز اهمیت است.

ماینینگ ارز دیجیتال

برای علاقمندان به استخراج ارز دیحیتال، راه اندازی ریگ ماینینگ از اهمیت بالایی برخوردار است و بعد از گذراندن این دوره می توانند سود قابل توجهی را به دست آورند.

استخراج ارز یا همان ماینینگ که به آن ماین کردن هم می گویند، پروسه ای است که در آن با بهرگیری از توان پردازشی سخت افزارهای ویژه، به واسطه اجرای عملیات پیچیده ریاضی و رمزگشایی، ارز دیجیتال استخراج شده و درآمد زایی صورت می گیرد.

برای مثال برای ماینینگ بین کوین، با استفاده از سخت افزار ماینر با توان پردازشی بالا از طریق اینترنت، یک سری معادلات و الگوریتم های ریاضیاتی و کامپیوتری را حل کرده و در ازای آن بیت کوین دریافت می کنید.

ریگ ماینر چیست

در دوره آموزش نصب و راه اندازی ریگ ماینینگ چه چیزهایی تدریس می شود؟

سخت افزاری که با حل معادلات پیچیده امکان کسب درآمد و به دست آوردن ارز دیجیتال را به شما می دهد، به اصطلاح ریگ ماینینگ یا ریگ ماینر نامیده می شود. در دوره آموزش نصب و راه اندازی ریگ ماینینگ زانکو، شیوه انتخاب و نصب و اسمبل ریگ ماینینگ و تعمیرات ریگ ماینینگ و کارت گرافیک به صورت جامع و کامل به هنرجویان آموزش داده می شود.

تفاوت ماینر با ریگ ماینینگ

ریگ ماینر چه تفاوتی با ماینر دارد؟ این سوال ممکن است برای بسیاری از شما پیش آمده باشد. به خصوص به این دلیل که آموزشگاه زانکو دوره آموزش تعمیرات ماینر را به صورت دوره ای مجزا از دوره آموزش تعمیرات ریگ ماینینگ ارائه می کند. 

ماینر ها دستگاه های سخت افزاری ای هستند که به طور ویژه برای استخراج ارز دیجیتال ساخته شده است. از این رو توان پردازشی ماینر ها بالا است و تنها برای استخراج ارز کاربرد دارند. هرچه قدرت پردازش دستگاه استخراج کننده ارز بالاتر باشد، درآمد زایی بیشتری دارد از این رو ماینر ها یکی از بهترین دستگاه های استخراج ارز دیجیتال هستند.

دستگاه های ماینر برای استخراج ارز یک یا چند الگوریتم دارند بنابراین شما به استخراج انواع محدودی از کوین ها محدود هستید. ریگ ماینر همانطور که گفتیم مجموعه ای است از سخت افزارها که به منظور استخراج ارز اسمبل می شوند. استفاده از کارت گرافیک یا همان ریگ ماینر قدمت بیشتری دارد و در گذشته که هنوز سختی شبکه بلاک چین زیاد نبود، برای استخراج ارز مناسب بودند. امروزه با توجه به افزایش سختی شبکه، توان پردازشی بالاتر ماینرها باعث شده تا نسبت به ریگ ماینینگ قدرت بالاتری داشته باشند و درآمد زایی آن ها بیشتر باشد.

با این حال ریگ ماینینگ مزایایی دارد که باعث شده علی رغم قیمت بالاتر و بازده پایین تر هنوز در ایران و بسیاری کشور های دیگر از محبوبیت بالایی برخوردار باشد. از جمله این که مصرف برق ماینر بیشتر است، حرارت بیشتری تولید می کند و تنها از یک الگوریتم رمزنگاری پشتیبانی می کند. در عوض ریگ ماینر حرارت پایین تری تولید می کند، برق کمتری مصرف می کند و محدودیت در استخراج انوان ارز ندارد.

قطعات ریگ ماینینگ در ایران راحت تر پیدا می شود و تعمیرات آن راحت تر است. خرید دستگاه ماینر در ایران سخت است اما ریگ ماینینگ محدودیتی ندارد و شما می توانید با خرید کارت گرافیک و دیگر تجهیزات لازم، هر تعداد ریگ ماینینگ که می خواهید اسمبل کنید. 

کسب درآمد از طریق نصب ریگ ماینینگ

کلمه ماینینگ یا ماین کردن (mining) در اصل به معنی استخراج مواد از معدن است. اگر به پروسه ماینینگ ارز دیجیتال دقت کنید، می توانید شباهت های این پروسه با استخراج طلا یا سایر مواد ارزشمند از معدن را تشخیص دهید. به دلیل همین شباهت ها است که به این پروسه نام ماینینگ داده شده است.

اما شما چطور می توانید از نصب ریگ ماینینگ کسب درآمد کنید؟ حتما داستان معروف آن مرد زیرک را شنیده اید که به جویندگان طلا بیل می فروخت و از این طریق به ثروت هنگفتی دست پیدا کرده بود. شما نیز می توانید با شرکت در دوره آموزش نصب و راه اندازی ریگ ماینینگ و یادگیری این مهارت، همان مرد باهوش باشید.

نصب ریگ ماینر چگونه انجام می شود؟

در دوره آموزش نصب و راه اندازی ریگ ماینینگ چه چیزهایی تدریس می شود؟

اولین گام در نصب و راه اندازی ریگ ماینینگ، انتخاب قطعه صحیح متناسب با ارز دیجیتال هدف است. برای مثال برای نصب و راه اندازی ریگ ماینینگ اتریوم باید سخت افزار متناسب با آن را انتخاب کنید. شما به عنوان متخصص نصب و راه اندازی ریگ ماینینگ، با توجه به نیازها، انتظارات و سرمایه مشتری و با در نظر گرفتن اطلاعات جامعی که از ارز دیجیتال دارید، قطعات و معماری مناسب را انتخاب می کنید و سپس به نصب و اسمبل کردن این قطعات می پردازید.

اسمبل ریگ ماینینگ

نصب ریگ ماینر

اسمبل یا همان نصب ریگ ماینر شامل چیدمان و سر هم کردن قطعات ماینر به شیوه تخصصی و اصولی است به نحوی که حداکثر بهره وری حاصل شود. اصلی ترین، مهم ترین و پیچیده ترین مرحله در نصب و راه اندازی ریگ ماینینگ، اسمبل کردن صحیح قطعات است.

بعد از اسمبل ریگ ماینینگ، یک سری اقدامات کنترلی و تست ها اجرا می شود تا از کارآمدی پروسه ماینینگ و سالم بودن قطعات اطمینان حاصل شود.

نصب ریگ اتریوم

این روز ها علاقه به ارز های دیجیتال و به ویژه ارز اتریوم به طور بی سابقه و شگفت آوری زیاد شده است. از این رو تقاضا برای نصب ریگ اتریوم و ماینینگ اتریوم به شدت افزایش یافته است. با توجه به سختی شبکه بیت کوین، در حال حاضر بیشتر افراد به دنبال نصب ریگ اتریوم هستند. برای نصب ریگ اتریوم باید قطعات و کارت گرافیک های متناسب (حداقل 6 کارت گرافیک، رایزر، مادربرد، فن، پاور، شاسی و …) را تهیه کنید. با این ریگ ماینر می توانید سایر آلت کوین ها را نیز استخراج نمایید.

برای استخراج اتریوم همچون سایر رمزارزها باید سیستم سخت افزاری و برق مناسب داشته باشید. استخراج اتریوم در حال حاضر عمدتا با کارت گرافیک انجام می شود. با کارت گرافیک علاوه بر اتریوم، می توانید سایر آلت کوین ها مثل اتریوم کلاسیک، مونرو و … را نیز استخراج کنید.

در این دوره آموزشی، نحوه نصب ریگ اتریوم و سایر رمزارز ها به صورت تخصصی و جامع تدریس می شود و با گذراندن این دوره خودتان می توانید اقدام به نصب ریگ اتریوم نمایید.

آموزش نصب ریگ اتریوم

برای ماین اتریوم و اسمبل ریگ اتریوم در قدم نخست باید سخت افزار مناسب را انتخاب کنید. دو گزینه برای استخراج اتریوم وجود دارد: CPU یا GPU (همان کارت گرافیک). ماینینگ اتریوم با سی پی یو سوددهی قابل توجهی ندارند و توصیه نمی شود. بهترین سخت افزار برای ریگ اتریوم همان کارت گرافیک یا GPU است. 

انتخاب کارت گرافیک مناسب با هش ریت مورد نظر و بودجه و میزان انرژی مصرفی مورد نظر، در دوره آموزش نصب و راه اندازی ریگ ماینینگ زانکو آموزش داده می شود.

مرحله بعد از انتخاب و اسمبل سخت افزارهای ریگ ماینینگ، باید نرم افزار های مناسب انتخاب و نصب شوند. کلیه این مباحث در این پکیج آموزش ریگ ماینینگ به شما آموزش داده خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق مشاوره رایگان سایت با ما در ارتباط باشید.

آموزش نصب ریگ ماینینگ

حالا که به اهمیت و کاربرد ریگ ماینینگ و پتانسیل درآمد زایی این حوزه پرداختیم، شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که چطور می توانیم به این دانش و مهارت دست پیدا کنیم و از طریق کار نصب ریگ ماینینگ، کسب درآمد کنیم؟ در دوره آموزش نصب و راه اندازی ریگ ماینینگ آموزشگاه زانکو، چه مواردی آموزش داده می شود؟ آیا این دوره برای ورود به بازار کار کافی است؟

در دوره آموزش نصب و راه اندازی ریگ ماینینگ آموزشگاه زانکو، شما هر آنچه برای ورود به این شغل لازم است را بدون نیاز به کمتری پیش نیازی، از صفر تا صد یاد میگیرد و به کار نصب و راه اندازی ریگ ماینر، مسلط خواهید شد.

شما با شرکت در این دوره یاد می گیرید که چطور از سر هم بندی مجموعه ای از سخت افزار ها، یک ریگ ماینر بسازید و که بتواند کار استخراج ارز دیجیتال مورد نظر را به بهترین شکل و با بالاترین بهره وری انجام دهد. کلیه سرفصل های کاربردی و ضروری برای این کار، در دوره آموزشی آموزشگاه زانکو گنجانده شده است. این امر نیاز به شرکت در دوره های تکمیلی و جبرانی را از بین می برد.

در دوره آموزش نصب و راه اندازی ریگ ماینینگ زانکو، شما به صورت گام به گام و اصولی، از صفر تا صد با ریگ ماینینگ آشنا شده و مباحث را به صورت تئوری و عملی می آموزید.

در دوره آموزش نصب و راه اندازی ریگ ماینینگ چه چیزهایی تدریس می شود؟

ریگ ماینینگ چیست؟ و چه وظایفی دارد؟ چند نوع ریگ ماینینگ وجود دارد و تفاوت بین انواع مختلف آن چیست؟ الزامات کارکردی ریگ ماینر چیست؟ شرایط ایده آل کاری ریگ ماینینگ چگونه است؟ ریگ ماینینگ از چه قطعاتی تشکیل می شود و وظیفه هر قطعه چیست؟

بعد از این که یک شناخت اولیه و جامع از ریگ ماینینگ کسب کردید و ماهیت آن را به طور کامل درک کردید، در گام بعد آموزش نصب و راه اندازی ریگ ماینینگ شروع می شود:

در این مرحله ترکیبی از آموزش های عملی و نظری را دریافت خواهید کرد و با پروسه سرهم بندی و نصب این دستگاه آشنا می شوید. از جمله مباحثی که در این مرحله آموزش داده می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • روش اسمبل قطعات مختلف ریگ ماینینگ
 • به حداکثر رساندن بهره وری ریگ ماینینگ هنگام اسمبل قطعات
 • نکات فنی و ایمنی هنگام اسمبل ریگ ماینر
 • کنترل و رفع عوامل محیطی مخرب
 • کنترل دمای بالا

همانطور که مشخص است در این مرحله از دوره آموزش نصب و راه اندازی ریگ ماینینگ، دانش نظری و عملی شما پخته شده و به مرحله تخصصی وارد می شود. شما در این مرحله تجربه کاری کسب می کنید و پس از پایان دوره می توانید این دانش و تجربه را در حوزه کاری خود به کار ببرید و رسما وارد بازارکار شوید.

سرفصل های دوره ریگ ماینینگ

 • آموزش اشنایی با قطعات دستگاه ریگ:
 • مادربرد
 • پاور
 • رایزر
 • گرافیک
 • رم
 • SSDهارد
 • شناخت گرافیک های مختلف و درامدزایی گرافیک های مختلف بر اساس مگاهرتز

 Rx5800 /RX580 /AMD سافایر-/ Nvidia /

(1070-2060-6040-1050Ti-1060-1050-1080)

 • براورد پاورهای مصرفی نسبت به تعدادCPU ریگ:

کولرمستر-گرین-سیلور استون

 • آموزش وشناخت انواع مادربردهای دستگاه ریگ
 • آموزش نصب واسمبل کردن دستگاه ریگ
 • آموزش راه اندازی با سیستم عامل Hiveos
 • اموزش کامل پنل کاربری Hiveos
 • اوورکلاک کردن تکسوکلی گرافیک دردستگاه ریگ ماینینگ
 • ساخت کیف پول های مختلف Wollet
 • مدبایوسن کردن گرافیک های Amd وNvidia در دستگاه ریگ ماینینگ

آموزشگاه زانکو را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

مشاوره دوره آموزش تعمیرات ریگ ماینینگ

در صورتی که که متقاضی شرکت در دوره های تخصصی آموزش تعمیرات ریگ ماینینگ زانکو هستید، در گام نخست فرم درخواست مشاوره رایگان را پر کنید تا مشاورین آموزشگاه زانکو در اولین فرصت با شما تماس بگیرند. پس از دریافت مشاوره رایگان از سوی تیم مشاورین دوره های تعمیرات آموزشگاه زانکو، در صورت تمایل می توانید دوره مد نظر خود را انتخاب کرده و کار های ثبت نام را انجام دهید. 

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
2,500,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره آموزش تعمیرات ریگ ماینینگ”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *