سبد خرید 0

یادگیری دوره آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل

دوره تعمیرات موبایل ، دوره آموزش تعمیرات گوشی موبایل ، کلاس آموزش تعمیرات گوشی موبایل

یادگیری آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل با زانکو

یادگیری آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل یکی از مباحث پرمتقاضی در حوزه تعمیرات است. به همین جهت بسیاری از آموزشگاه ها اقدام به برگزاری دوره های آموزش تعمیرات موبایل و سخت افزار موبایل نموده اند. تنها با یک جستجوی ساده در اینترنت می توانید تعداد بی شماری از این دوره ها را پیدا کنید. اما بهترین دوره آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل کدام است؟ در کدام دوره شرکت کنیم؟ هنگام انتخاب بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل به چه نکاتی باید دقت کنیم؟

آموزشگاه تعمیرات زانکو با بررسی دقیق و تخصصی دوره های آموزشی موجود و نیز شرایط و نیازهای بازارکار تعمیرات موبایل، با همکاری یکی از برترین مدرسین و تعمیرکاران سخت افزار موبایل، اقدام به طراحی و برگزاری یکی از کامل ترین و کاربردی ترین دوره های آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل نموده است.

زمان دوره : تا زمان یادگیری %100

پیش نیاز : ندارد

پشتیبانی فنی تضمینی : دارد

دوره غیرحضوری : دارد

مدرک معتبر : دارد

مراحل شرکت در دوره تعمیرات موبایل

براساس سبک ارائه دوره آموزش تعمیرات موبایل (حضوری، آنلاین یا فیلم آموزشی) تیم آموزشی آموزشگاه زانکو، هنرجویان یا کاربران عزیزی که قصد شرکت در کلاس تعمیرات موبایل این مجموعه را دارند می بایست ابتدا اقدام به تکمیل فرم دریافت مشاوره به صورت تلفنی و یا حضوری نمایند تا اطلاعات کامل دوره به هنرجو ارائه شود سپس هنرجو مراحل بعدی را طی خواهد کرد.

هنرجو پس از دریافت مشاوره رایگان تیم تخصصی مشاوره دوره اقدام به انتخاب نوع دوره آموزشی می نماید. نوع آموزش بر اساس شرایط و ترجیح خود هنرجو و مبتنی بر مشاوره رایگانی که به او ارائه شده انتخاب می شود تا پس از آن مراحل بعدی شرکت در کلاس تعمیر موبایل زانکو را طی شود.

پس از طی مراحل بالا هنرجو باید دوره خود چه حضوری چه غیر حضوری را رزور کرده و سپس اقدام به طی مراحل بعدی دوره آموزشی خود نماید.

پس از رزرو دوره مسئول برنامه ریزی کلاس تعمیرات با تلفن همراه آموزشگاه زانکو با هنرجو تماس گرفته و زمان شروع دوره را براساس نیاز هنرجو و توان آموزشگاه مشخص می نماید.

پس از طی مراحل قبل که در کمتر از یک ساعت انجام خواهد شد و پس از تعیین زمان شروع دوره هنرجو باید در روز شروع کلاس آموزش تعمیر تلفن همراه خود سرفصل های دوره را دریافت نماید تا پس از طی هر سرفصل و مبحث اقدام به تایید یادگیری نماید.

در صورتی که هنرجو مبحثی در حین دوره را به خوبی یاد نگرفته باشد می تواند با هماهنگی مسئول برنامه ریزی کلاس های زانکو اقدام به هماهنگی برای تکرار مجدد دوره نماید تا تمامی مباحث و سرفصل های دوره تعمیرات سخت افزار و نرم افزار موبایل را به صورت تخصصی و حرفه ای یاد بگیرد و آموزشش تکمیل شد.

پس از تکمیل دوره تعمیر گوشی زانکو هنرجو می تواند درخواست دهد تا مدرک معتبر پایان دوره را در صورت یادگیری کامل دوره و تایید مدرس دوره موبایل دریافت نماید.

یکی از اصلی ترین نقاط قوت دوره ی آموزش تعمیرات موبایل آموزشگاه تعمیرات موبایل زانکو ارائه پشتیبانی تضمینی دوره است یعنی هنرجو دوره پس از پایان کلاس خود باید حتما توسط مدرس راهنمایی شده و در صورت نیاز حتی به صورت حضوری مشکل خود را رفع نماید.

هنرجویان دوره های تعمیراتی آموزشگاه زانکو پس از اتمام دوره می توانند در صورت تمایل و تایید مدرس، پس از گذراندن تست کیفیت تعمیرات و کسب نمره مد نظر، با تیم تعمیرات آموزشگاه در حوزه ارائه خدمات تعمیراتی همکاری کنند و نمایندگی تعمیرات موبایل زانکو را در محل سکونت خود دریافت کنند.

یادگیری تعمیرات سخت افزار موبایل با زانکو

معرفی دوره تعمیرات سخت افزار موبایل

تعمیرات موبایل یکی از مشاغل پرطرفدار و پولساز در بازار است که طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. علت پرطرفدار بودن شغل تعمیرات موبایل این است که در عین پردرآمد بودن و داشتن بازارکار مناسب، سرمایه زیادی نمی خواهد. از این رو افرادی که به دنبال کسب درآمد بالا هستند اما سرمایه اولیه زیادی ندارند، به این شغل علاقه زیادی نشان می دهند.

همانطور که میدانید، موبایل به بخشی حیاتی از زندگی همه ما تبدیل شده است. قیمت بالای موبایل در ایران باعث شده تا افراد بیشتر تمایل به تعمیر گوشی های خراب داشته باشند تا خرید گوشی جدید. از این رو بازارکار تعمیرکاران موبایل روز به روز رونق بیشتری پیدا می کند.آموزشگاه تعمیرات زانکو دوره های تعمیرات موبایل را با هزینه مناسب، آموزش درجه یک و پشتیبانی واقعی به دو صورت حضوری و آنلاین، برگزار می کند. این دوره آموزشی از سطح صفر شروع می شود و اگر هیچ آشنایی قبلی با تعمیرات موبایل یا الکترونیک ندارید هم می توانید در این کلاس ها شرکت کنید. البته سرفصل های این کلاس طوری طراحی شده است که افراد با هر سطح از دانش و تجربه قبلی می توانند از آن بهره ببرند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل زانکو با ما همراه باشید. 

آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل

آموزش تعمیرات موبایل شامل دو بخش آموزش سخت افزار موبایل و آموزش نرم افزاری موبایل است. این روز ها با توجه به پیشرفت روزافزون تکنولوژی چه در حوزه سخت افزار و نرم افزار و آمدن گوشی های جدید به بازار، هر دو بخش سخت افزاری و نرم افزاری موبایل بسیار تخصصی و وسیع شده اند. متاسفانه هنوز آموزشگاه هایی هستند که دوره های آموزش تعمیرات موبایل را به صورت کلی برگزار می کنند. در این دوره ها به ناچار مدرس مجبور است کمی از سخت افزار صحبت کند و کمی از نرم افزار، بدون این که به طور جامع و اصولی به هیچ یک از این دو حوزه ورود کند. آموزشگاه زانکو با توجه به تخصصی شدن هر چه بیشتر کار تعمیرات موبایل، دوره های سخت افزار و نرم افزار موبایل را به صورت جداگانه و با مدرسین متخصص در هر یک از این حوزه ها برگزار می کند. 

دوره آموزش سخت افزار موبایل همانطور که از نامش پیداست، صرفا به بخش سخت افزاری گوشی های هوشمند محدود می شود. شما در این دوره مباحث پایه همچون اصول اولیه الکترونیک و قطعه شناسی موبایل و همچنین مباحث پیشرفته تر و عملی مثل اصول عیب یابی و تعمیر انواع عیوب و ایرادات موبایل های برندهای مختلف را یاد می گیرید. کلیه این آموزش ها کاملا عملی و به روز هستند و روی گوشی های جدید موجود در بازار آموزش داده می شوند. 

کار با انواع ابزار تعمیرات موبایل، کار با قطعات SMD، تعمیر برد، برداشتن آی سی های چسبی، شابلون زنی و ریبال، شماتیک و نقشه خوانی و … از جمله مباحثی است که در این دوره به صورت کاملا عملی و تخصصی به هنرجو آموزش داده می شود. 

پیش نیاز یادگیری تعمیرات سخت موبایل

برای شرکت در دوره آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل آموزشگاه زانکو نیاز به هیچ گونه پیش نیازی نیست چرا که پیش نیاز این دوره الکترونیک کاربردی پایه ویژه موبایل است که به صورت رایگان در طول دوره توسط مدرس دوره موبایل زانکو ارائه خواهد شد. هنرجویان با هر سطح از دانش و مهارت قبلی می توانند در این دوره شرکت کنند. 

یادگیری تخصصی تعمیرات سخت افزار موبایل

یکی از دغدغه های افرادی که قصد یادگیری تعمیرات سخت افزار موبایل به صورت آنلاین را دارند ، این است که آیا با شرکت در کلاس آموزشی تعمیرات تلفن همراه زانکو می توانند واقعا مطالب را به صورت عملی یاد بگیرند؟ به طوری که بتوانند از مهارت هایی که سر کلاس آموخته اند در بازارکار و موقعیت های عملی استفاده کنند؟ آموزشگاه تعمیرات زانکو به این جهت که هنرجویان پس از اتمام دوره بتوانند مستقیما وارد بازارکار تعمیرات موبایل شوند و مغازه تعمیرات خودشان را راه بیندازند، امکان شرکت در کلاس رفع اشکال حضوری پس از اتمام دوره آنلاین را به صورت رایگان در اختیار همه هنرجویان خود قرار داده است. 

شما پس از شرکت در دوره آنلاین آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل زانکو می توانید تا سقف سه جلسه به صورت حضوری سر کلاس مدرس حاضر شوید و رفع اشکال نمایید. 

آموزش تعمیرات سخت افزار اندروید

گوشی های اندرویدی بخش اعظم گوشی های هوشمند موجود در ایران را تشکیل می دهند از این جهت یادگیری تعمیرات سخت افزار گوشی های اندروید باید یکی از اصلی ترین بخش های هر دوره آموزش تعمیر سخت افزاری موبایلی باشد. در این دوره تعمیرات انواع گوشی های اندرویدی از برندهای مختلف را به صورت کاملا تخصصی و کاربردی به شما عزیزان یاد خواهیم داد. لذا شما پس از این دوره به عنوان یه تعمیرات مباحث اصلی و ضروری آموزش تعمیرات گوشی موبایل اندروید را یاد گرفته اید و میتوانید پس از دوره اقدام به تعمیرات انواع گوشی اندرویدی نمایید.

آموزش تعمیرات سخت افزار آیفون

از اهمیت گوشی های اندرویدی گفتیم اما نباید تعمیرات سخت افزار آیفون را نادیده بگیریم. برای این که در بازار تعمیرات موبایل ایران موفق باشید و بتوانید درآمد خوبی کسب کنید باید به تعمیرات انواع گوشی چه اندرویدی و چه آیفون مسلط باشید. از این رو تعمیرات سخت افزار آیفون به صورت کاملا تخصصی در این دوره آموزش داده می شود. در پایان دوره شما به یک تعمیرکار متخصص در تعمیرات گوشی های اندرویدی و آیفون تبدیل می شوید.

آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل از مبتدی تا پیشرفته

همه جا می شنویم که تعمیرات موبایل شغل پولسازی است و شما می تواند با سرمایه محدود و صرف زمان اندکی برای آموزش، درآمد بالایی از این شغل به دست آورید. اما سوالی هایی که مطرح است این است که :

 • از کجا باید شروع کنیم؟
 • چه مباحثی رو باید یاد بگیریم ؟
 •  چگونه وارد بازار کار تعمیرات موبایل شویم؟ 
 • کدام آموزشگاه تعمیرات موبایل را انتخاب کنیم؟ 

و سوالات بی شمار دیگری هستند که ذهن همه علاقمندان به این شغل را درگیر کرده اند. تیم مشاورین و مدرسین آموزشگاه تعمیر تلفن همراه زانکو با درک کلیه دغدغه ها و نیازهای هنرجویان این دوره آموزشی را طوری طراحی کرده اند که پاسخگوی بخش اعظمی از دوره باشد. با هر سطحی از دانش و مهارت قبلی می توانید در این دوره شرکت کنید و علاوه بر بهرمندی از تدریس تخصصی اساتید مجرب زانکو، از خدمات مشاوره ای و پشتیبانی زانکو نیز استفاده کنید.

هدف ما در آموزشگاه زانکو این است که کلیه هنرجویان ما پس از گذراندن دوره کلیه مهارت های لازم برای کسب درآمد در بازارکار تعمیرات موبایل را داشته باشند و بتوانند وارد بازارکار شوند. در همین راستا امکان معرفی کسب و کار هنرجو در سایت زانکو ، امکان واگذاری نمایندگی تعمیرات موبایل و تسهیلات حمایتی دیگر را برای شما فراهم آورده ایم.

آموزش تعمیرات موبایل در تهران

کلاس های حضوری تعمیرات سخت افزار موبایل زانکو در شهر تهران برگزار می شوند. هنرجویانی که ساکن تهران نیستند می توانند از امکان هماهنگی و رزرو خوابگاه توسط آموزشگاه استفاده کنند. البته با توجه به شرایط کنونی کرونا پیشنهاد آموزشگاه زانکو شرکت در کلاس های آنلاین است. کلیه مباحثی که در کلاس حضوری تدریس می شود، در کلاس آنلاین تعمیرات موبایل به صورت جامع  و کامل مطرح خواهد شد. علاوه بر این هزینه های رفت و آمد نیز در کلاس های آنلاین حذف می شود. کلاس های آنلاین زانکو با متدهای روز دنیا و در پلتفرم های تخصصی آموزش آنلاین برگزار می شود تا بازدهی کلاس به حداکثر برسد.

فیلم آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل

پکیج فیلم آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل در قالب آموزش های ویدئویی قابل دانلود به  هنرجویان دوره ارائه می شود. شما با یک بار خرید پکیج ویدئویی می توانید به صورت نامحدود تماشای آن را تکرار کنید و کلیه مباحث را بارها و بارها ببینید. هنرجویانی که دوره آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل را در قالب پکیج ویدئویی خریداری کنند می توانند از کلیه پشتیبانی های فنی و مشاوره ای دوره و بروز رسانی ها به صورت رایگان یا با حداقل 50% تخفیف استفاده نمایند. از جمله امکان شرکت در کلاس رفع اشکال، پشتیبانی فنی استاد، شرکت در جلسات حضوری، مشاوره خرید قطعه و تجهیزات، معرفی کسب و کار در وبسایت زانکو و … .

چه زمانی از آموزش مجازی تعمیرات موبایل استفاده کنیم ؟

شیوع ویروس کرونا باعث شد تا آموزش های مجازی در سراسر جهان و به ویژه در ایران از هر زمان دیگری رایج تر شود. درست است که کلاس های آنلاین در شرایط کرونایی بهترین انتخاب هستند و ریسک ابتلا و انتقال بیماری را به حداقل می رسانند. اما مزایای آموزش مجازی به همین مورد ختم نمی شود.

آموزش مجازی مناسب افرادی است که زمان یا امکان حضور منظم در کلاس آموزشی را ندارند، افرادی که برنامه کاری یا درسی پرمشغله دارند، افرادی که در شهرستان ها زندگی می کنند و به آموزشگاه خوب دسترسی ندارند، و … .

با توجه به پیشرفت هایی که در حوزه آموزش آنلاین صورت گرفته و توسعه پلتفرم های تخصصی برای آموزش آنلاین، این روز ها کلاس های مجازی چیزی از آموزش حضوری کم ندارند و حتی افرادی که امکان حضور سر کلاس حضوری را دارند هم کلاس های آنلاین را انتخاب می کنند.

آموزش مجازی با فراهم آوردن امکان مشاهده چند باره جلسات، دریافت آموزش ها در قالب فایل های ویدئویی، صوتی و متنی، کاهش هزینه های رفت و آمد، و راحتی یاد گرفتن از منزل، طرفداران زیادی پیدا کرده اند.

پکیج آموزش تعمیرات موبایل

بخشی از آموزش های تخصصی وبسایت زانکو به صورت رایگان در قالب پست های ویدئویی و متنی در وبسایت و شبکه های اجتماعی زانکو به اشتراک گذاشته می شود. شما عزیزان می توانید مجموعه این آموزش ها را در قالب پکیج آموزش تعمیرات موبایل از سایت آموزشگاه تعمیرات زانکو دریافت کنید. این آموزش ها برای افرادی که می خواهند وارد کار تعمیرات موبایل شوند یا تعمیرکارانی که قصد به روز رسانی دانش و مهارت خود را دارند مناسب است. برای دریافت مشاوره رایگان و دانلود پکیج آموزش تعمیرات می توانید از طریق پر کردن فرم مشاوره دوره تعمیرات موبایل با ما در ارتباط باشید.

همچنین با دنبال کردن حساب های کاربری آموزشگاه زانکو در شبکه های احتماعی مختلف داخلی و خارجی و سر زدن به وبسایت زانکو می توانید تازه ترین مطالب آموزشی تعمیرات موبایل و دیگر حوزه های تعمیراتی را به صورت رایگان دریافت کنید.

هزینه آموزش تعمیرات موبایل

هزینه آموزش تعمیرات موبایل یکی از سوالات متداول در میان متقاضیان شرکت در دوره های آموزش تعمیرات موبایل است. همانطور که گفتیم شغل تعمیرات موبایل از آن دسته مشاغلی است که برای ورود به آن نیاز به سرمایه زیادی ندارید. بخشی از سرمایه گذاری شما برای ورود به این شغل صرف دریافت آموزش های لازم می شود. هزینه دوره های آموزش تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری موبایل بسته به این که می خواهید آموزش را در قالب کلاس حضوری، کلاس آنلاین یا فیلم آموزشی دریافت کنید متفاوت است. این هزینه ها را در پایین این صفحه می توانید مشاهده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه پرداخت هزینه یا امکان پرداخت اقساطی از طریق پر کردن فرم درخواست مشاوره با ما در ارتباط باشید.

آموزش تعمیرات موبایل pdf

بخشی از آموزش های رایگان آموزشگاه زانکو در قالب فایل pdf در اختیار اعضای وبسایت قرار داده می شود. این pdf ها شامل متن و عکس های آموزشی در حوزه های مختلف از جمله قطعه شناسی برد، جریان کشی گوشی، ریبال و شابلون زنی و … است. برای دریافت رایگان این فایل های آموزشی تنها کافی است در وبسایت زانکو عضو شوید و فایل ها را از صفحه دریافت آموزش تعمیرات موبایل pdf دانلود کنید.

آدرس آموزش تعمیرات موبایل در تهران

کلاس حضوری آموزش تعمیرات موبایل آموزشگاه زانکو در محل میدان انقلاب شهر تهران برگزار می شود. اطلاعات تکمیلی در خصوص محل و زمان برگزاری کلاس ها پس از ثبت نام در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت. 

سرفصل های دوره آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل

الکترونیک پایه ( مختص موبایل )

 • الکترونیک چیست ؟
 • مفاهیم پایه الکترونیک
 • تعمیرکار موبایل الکترونیک چجوری استفاده خواهد کرد ؟ ( معرفی کردن عناصر و المان های الکترونیک )
 • اصول الکترونیکی کار سخت افزار ، اصول مکانیکی کارکرد موبایل ….
 • معرفی تک تک المان هایی که توی موبایل ها و تبلت ها استفاده شده تو بدونی چیه و چرا هست…
 • از روی ظاهر و فیزیک تشخصشون بدی و اینکه توی نقشه چجوری نشون داده میشه ؟ خصلت این قطعه چیه ؟ کاربردش چیه ؟ وظیفه الکترونیکش تو هر مدار چیه ؟ و چجوری اینکارو میکنه ؟ آچجوری بفهمیم که قطعه دارهکار میکنه ؟ آیا قطعه کاری که ما میخوایم رو میکنه ؟

معرفی و شناسایی فنی موبایل و تبلت ( بلوک دیاگرام )

 • ساختار فیزیکی و بخش بندی ، چیدمان و نحوه عملکردهای مختلف موبایل به صورت الکترونیکی

اجزاء اصلی موبایل

 • جزئیات و متعلقات موبایل
 • برد
 • باتری
 • صفحه نمایش
 • درب
 • شاسی
 • نحوه باز و بسته کردن هر کدام

معرفی بلوک های مختلف موبایل به صورت جزئی

 • از دید تکنیکال
 • مدارهای مختلف و نامگذاری اجزاء و قطعات تشکیل دهنده
 • وظایف و عملکردهای هر قطعه ، بخش ، جزء در مدارها
 • چیدمان قطعات الکترونیکی
 • فرآیند عملکردی هر قطعه
 • فرآیند الکتریکی بوجود آورنده هر قطعه
 • نحوه تحلیل خرابی ها ، و تشخیص دلایل خرابی احتمالی
 • نحوه تعمیر و رفع خرابی های های هر مدار

جمع بندی ، تحیل ، عیب یابی

 • آشنایی و بررسی مدارهای مختلف ( هرکدام از کارایی ها و کاربردهای مدار ، استفاده های کاربردی )
 • ( پروسه الکترونیکی ، مدارهای دخیل در بوجود آمدن کاربرها و نقش و جایگاه کاری )

نقشه خوانی

 • در این بخش نقشه خوانی و شماتیک خوانی به شما آموزش داده میشود

فلوچارت های عیب یابی

سلوشن ها

ترفندهای تعمیرات و نکات تعمیراتی

عیب یابی از طریق جریان کشی

تعمیرات گوشی و رفع ایراد

 • تعویض باتری
 • تعویض صفحه نمایش
 • تعویض انواع کانکتور ها و سوکت ها
 • تعویض قطعات و المان های الکترونیکی
 • برطرف کردن خرابی های فیزیکی و سخت افزاری
 • ترمیم لاین
 • خرابیهای آبخوردگی
 • ضربه
 • شکستگی

معرفی ابزارهای تعمیرات موبایل

 • معرفی تمامی ابزارهای مورد نیاز برای تعمیر کاران موبایل
  معرفی تجهیزات عمومی
  معرفی تجهیزات تخصصی
  نکات خرید تجهیزات و راهنمای خرید
بخشی از شرکت کنندگان

هزینه آموزش تعمیرات موبایل

آموزش خصوصی سخت افزار موبایل
دوره خصوصی 1 نفره دوره سخت افزار موبایل زانکو
7500000هزار تومان
4.450.000 هزار تومان
 • پشتیبانی حضوری / آنلاین
ویژه
آموزش سخت افزار موبایل
دوره حضوری تعمیرات سخت افزار موبایل زانکو
1850000تومان
1.150.000 تومان
 • پشتیبانی حضوری / آنلاین
ویژه
آموزش نرم افزار موبایل
دوره حضوری تعمیرات نرم افزار موبایل زانکو
2550000تومان
1.750.000 تومان
 • پشتیبانی حضوری / آنلاین
ویژه
آموزش مجازی سخت افزار موبایل
دوره غیرحضوری تعمیرات سخت افزار موبایل زانکو
2150000تومان
1.150.000 تومان
 • پشتیبانی حضوری / آنلاین
ویژه
دوره آنلاین نرم افزار موبایل
دوره حضوری تعمیرات نرم افزار موبایل زانکو
14500000تومان
990.000 تومان
 • پشتیبانی حضوری / آنلاین
ویژه
مشاوره دوره تعمیرات موبایل

در صورتی که که متقاضی شرکت در دوره های تخصصی آموزش تعمیرات موبایل چه سخت افزار چه نرم افزار و چه اندروید و چه IOS در موسسه زانکو هستید، در گام نخست فرم درخواست مشاوره رایگان را پر کنید تا مشاورین آموزشگاه زانکو در اولین فرصت با شما تماس بگیرند. پس از دریافت مشاوره رایگان از سوی تیم مشاورین دوره های تعمیرات آموزشگاه زانکو، در صورت تمایل می توانید دوره مد نظر خود را انتخاب کرده و کار های ثبت نام را انجام دهید.

آموزشگاه تعمیرات زانکو را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://zancko-repair.com/?p=2651

نشانی ما

تهران، خیابان وصال شیرازی ، نبش کوچه آذین ، دانشکده جغرافیای دانشگاه تهران

زانکو در شبکه های اجتماعی

Instagram Telegram با عضویت در شبکه های اجتماعی آموزشگاه تعمیرات زانکو از آخرین تخفیف ها ، جشنواره ها و اطلاعیه های فروشگاه با خبر خواهید شد.

تماس با هروژ آکادمی

دفتر مرکزی: تهران، خیابان وصال شیرازی ، نبش کوچه آذین ، دانشکده جغرافیای دانشگاه تهران