قیمت 2,900,000 تومان

اشتراک گذاری :
0 دیدگاه 337 بازدید

زمان دوره : تا زمان یادگیری %100

پیش نیاز : ندارد

پشتیبانی فنی تضمینی : دارد

دوره غیرحضوری : دارد

مدرک معتبر : دارد

مراحل شرکت در دوره آموزش تعمیرات مکانیک و سیم کشی لوازم خانگی زانکو

براساس سبک ارائه دوره آموزش تعمیرات مکانیک و سیم کشی لوازم خانگی (حضوری، آنلاین یا فیلم آموزشی) تیم آموزشی آموزشگاه زانکو، هنرجویان یا کاربران عزیزی که قصد شرکت در کلاس تعمیرات مکانیک و سیم کشی لوازم خانگی این مجموعه را دارند می بایست ابتدا اقدام به تکمیل فرم دریافت مشاوره به صورت تلفنی و یا حضوری نمایند تا اطلاعات کامل دوره به هنرجو ارائه شود سپس هنرجو مراحل بعدی را طی خواهد کرد.

هنرجو پس از دریافت مشاوره رایگان تیم تخصصی مشاوره دوره اقدام به انتخاب نوع دوره آموزشی می نماید. نوع آموزش بر اساس شرایط و ترجیح خود هنرجو و مبتنی بر مشاوره رایگانی که به او ارائه شده انتخاب می شود تا پس از آن مراحل بعدی شرکت در کلاس تعمیر لوازم خانگی زانکو را طی کند.

پس از طی مراحل بالا هنرجو باید دوره خود چه حضوری چه غیر حضوری را رزور کرده و سپس اقدام به طی مراحل بعدی دوره آموزشی خود نماید.

پس از رزرو دوره مسئول برنامه ریزی کلاس تعمیرات با تلفن همراه آموزشگاه زانکو با هنرجو تماس گرفته و زمان شروع دوره را براساس نیاز هنرجو و توان آموزشگاه مشخص می نماید.

پس از طی مراحل قبل که در کمتر از یک ساعت انجام خواهد شد و پس از تعیین زمان شروع دوره هنرجو باید در روز شروع کلاس آموزش تعمیرات مکانیک و سیم کشی لوازم خانگی خود سرفصل های دوره را دریافت نماید تا پس از طی هر سرفصل و مبحث اقدام به تایید یادگیری نماید.

در صورتی که هنرجو مبحثی در حین دوره را به خوبی یاد نگرفته باشد می تواند با هماهنگی مسئول برنامه ریزی کلاس های زانکو اقدام به هماهنگی برای تکرار مجدد دوره نماید تا تمامی مباحث و سرفصل های دوره تعمیرات مکانیک و سیم کشی لوازم خانگی را به صورت تخصصی و حرفه ای یاد بگیرد و آموزشش تکمیل شد.

پس از تکمیل دوره تعمیرات مکانیک و سیم کشی لوازم خانگی زانکو هنرجو می تواند درخواست دهد تا مدرک معتبر پایان دوره را در صورت یادگیری کامل دوره و تایید مدرس دوره ماینر دریافت نماید.

یکی از اصلی ترین نقاط قوت دوره ی آموزش تعمیرات مکانیک و سیم کشی لوازم خانگی آموزشگاه تعمیرات ماینر زانکو ارائه پشتیبانی تضمینی دوره است یعنی هنرجو دوره پس از پایان کلاس خود باید حتما توسط مدرس راهنمایی شده و در صورت نیاز حتی به صورت حضوری مشکل خود را رفع نماید.

هنرجویان دوره های تعمیراتی آموزشگاه زانکو پس از اتمام دوره می توانند در صورت تمایل و تایید مدرس، پس از گذراندن تست کیفیت تعمیرات و کسب نمره مد نظر، با تیم تعمیرات آموزشگاه در حوزه ارائه خدمات تعمیراتی همکاری کنند و نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زانکو را در محل سکونت خود دریافت کنند.

دوره آموزش تعمیرات مکانیک و سیم کشی لوازم خانگی

در دوره آموزش تعمیرات مکانیک و سیم کشی لوازم خانگی زانکو صفر تا صد تعمیرات لوازم خانگی را به صورت کاملا حرفه ای و کاربردی یاد بگیرید.

آموزش تعمیرات مکانیک و سیم کشی لوازم خانگی با زانکو

از ضرورت لوازم خانگی در زندگی روزمره افراد هر چه بگوییم کم است. تنها کافی است یک روز خرابی یخچال یا ماشین لباسشویی را تصور کنید تا متوجه شوید که زندگی روزمره ما بدون این وسایل تا چه اندازه با مشکل مواجه می شود. خرید لوازم خانگی جدید با توجه به قیمت بالایی که در بازار امروزه ایران دارند، برای بسیاری از ما تقریبا غیرممکن است. از طرف دیگر اکثر لوازم خانگی مثل یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، حاروبرقی و … به طور مکرر مورد استفاده قرار می گیرند و همین باعث می شود در طول زمان احتمال خرابی آن ها بالا برود.

اینجا است که نقش یک تعمیرکار متخصص لوازم خانگی اهمیت می یابد. به محض خرابی لوازم خانگی، اولین کاری که می کنیم، مراجعه به یک تعمیرکار قابل اعتماد و متخصص در این زمینه است. از این رو می توان به راحتی حدس زد که بازارکار تعمیرات لوازم خانگی در ایران بسیار خوب است و در صورتی که خدمات قابل قبولی ارائه دهید، می توانید از این شغل درآمد بالایی کسب کنید.

آموزشگاه تعمیرات زانکو با تکیه بر این پتانسیل، دوره آموزش تعمیرات مکانیک و سیم کشی لوازم خانگی را در قالب آموزش حضوری، آنلاین و ویدئویی برگزار می کند. شما با شرکت در این دوره آموزشی می توانید صفر تا صد تعمیرات انواع لوازم خانگی را یاد بگیرید و پس از اتمام دوره وارد بازارکار شده و از طریق تعمیر لوازم خانگی کسب درآمد کنید.

کلیه دوره های آموزشی زانکو به صورت کاملا تضمینی با پشتیبانی فنی کامل برگزار می شوند. شما می توانید به دو شکل حضوری و غیرحضوری در این دوره آموزشی شرکت کنید. کلاس های غیرحضوری تعمیرات برد لوازم خانگی زانکو در پلتفرم های آموزش آنلاین و به صورت ارتباط زنده با مدرس برگزار می شوند. هنرجویان این دوره فیلم و جزوه آموزشی مکمل را نیز دریافت خواهند کرد. امکان شرکت در کلاس های رفع اشکال رایگان و تمدید دوره در صورت عدم یادگیری برای کلیه هنرجویان زانکو وجود دارد.

آموزش صفر تا صد تعمیرات لوازم خانگی زانکو

دوره آموزش تعمیرات مکانیک و سیم کشی لوازم خانگی آموزشگاه زانکو شامل آموزش دو بخش تعمیرات الکترونیکی و مکانیکی انواع لوازم خانگی است. بخش تعمیرات مکانیکی همانطور که از نامش پیداست شامل عیب یابی و تعمیرات قطعات مکانیکی انواع لوازم خانگی از جمله ماشین لباسشویی و ظرفشویی، انواع یخچال فریزر، و لوازمی همچون مایکرویو، غذاساز، چرخ گوشت و … است. این آموزش ها کاملا عملی و تخصصی هستند و هنرجو پس از گذراندن دوره می تواند تعمیرات مکانیکی انواع لوازم خانگی را به صورت عملی و حرفه ای انجام دهد.

بخش تعمیرات الکترونیکی لوازم خانگی نیز شامل تعمیرات برد و عیب یابی الکترونیکی و سیم کشی لوازم خانگی است. در صورتی که قصد یادگیری تعمیرات برد الکترونیکی لوازم خانگی را دارید روی متن آبی رنگ کلیک کنید.

پس از پایان دوره در صورت تایید مدرس و کسب نمره مورد انتظار در آزمون عملی کیفیت تعمیرات زانکو، می توانید با تیم تعمیرکاران زانکو وارد همکاری شوید و نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زانکو را در محل سکونت خود دریافت کنید.

آموزش تعمیرات لوازم خانگی در تهران

کلاس های حضوری تعمیرات مکانیک و سیم کشی لوازم خانگی زانکو در شهر تهران برگزار می شوند. هنرجویانی که ساکن تهران نیستند می توانند از امکان هماهنگی و رزرو خوابگاه توسط آموزشگاه استفاده کنند. در کلاس های عملی آموزش تعمیرات مکانیک و سیم کشی لوازم خانگی آموزشگاه زانکو می توانید کار تعمیرات را در محیط آموزشی به صورت عملی یاد بگیرید و با تجهیزات لازم برای تعمیرات لوازم خانگی از نزدیک آشنا شوید. این دوره با پشتیبانی فنی واقعی زانکو، امکان برگزاری کلاس های رفع اشکال و امکان تکرار دوره در صورت عدم یادگیری برگزار می شود.

البته با توجه به شرایط کنونی کرونا پیشنهاد آموزشگاه زانکو شرکت در کلاس های آنلاین است. کلیه مباحثی که در کلاس حضوری تدریس می شود، در کلاس آنلاین تعمیرات لوازم خانگی به صورت جامع  و کامل مطرح خواهد شد. علاوه بر این هزینه های رفت و آمد نیز در کلاس های آنلاین حذف می شود. کلاس های آنلاین زانکو با متدهای روز دنیا و در پلتفرم های تخصصی آموزش آنلاین برگزار می شود تا بازدهی کلاس به حداکثر برسد.

از جمله مزایای کلاس های آنلاین آموزشگاه زانکو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان شرکت در کلاس مدرسین برتر کشور بدون نیاز به سکونت در شهر تهران یا رفت و آمد های طولانی
 • دریافت ویدئو آموزشی و جزوه آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی 
 • پشتیبانی فنی نامحدود زانکو
 • امکان شرکت در جلسا رفع اشکال حضوری برای تکمیل یادگیری
 • امکان تکرار نامحدود دوره در صورت عدم یادگیری
 • امکان همکاری با زانکو بعد از اتمام دوره و کسب نمایندگی تعمیرات در شهر محل سکونت 
 • ارتباط مستقیم با مدرس و امکان رفع اشکال
 • و …

آموزش تعمیرات لوازم خانگی pdf

کلیه هنرجویان دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی آموزشگاه زانکو در صورت نیاز جزوه های آموزش تعمیرات لوازم خانگی را در قالب pdf دریافت خواهند کرد. این جزوه ها به شما کمک می کند حتی پس از اتمام دوره نیز مرجعی را برای یادآوری مطالبی که سر کلاس آموزش داده شد داشته باشید. 

علاوه بر این بخشی از آموزش های تخصصی وبسایت زانکو به صورت رایگان در قالب پست های ویدئویی و متنی در وبسایت و شبکه های اجتماعی زانکو به اشتراک گذاشته می شود. این آموزش ها برای افرادی که می خواهند وارد کار تعمیرات لوازم خانگی شوند یا تعمیرکارانی که قصد به روز رسانی دانش و مهارت خود را دارند مناسب است. بخشی از آموزش های رایگان آموزشگاه زانکو در قالب فایل pdf در اختیار اعضای وبسایت قرار داده می شود برای دریافت رایگان این فایل های آموزشی تنها کافی است در وبسایت زانکو عضو شوید و فایل ها را از صفحه دریافت آموزش تعمیرات pdf دانلود کنید.

پیش نیاز دوره آموزش تعمیرات مکانیک و سیم کشی لوازم خانگی زانکو

برای شرکت در دوره آموزش تعمیرات مکانیک و سیم کشی لوازم خانگی زانکو هیچ پیشنیازی لازم نیست و شما عزیزان می توانید بدون داشتن دانش فنی یا عملی از قبل، در این دوره شرکت کنید. کلیه مباحث از سطح مقدماتی و با زبان ساده و کاربردی به شما آموزش داده می شود. این دوره آموزشی طوری طراحی شده است تا شما پس از اتمام دوره بتوانید بلافاصله وارد بازارکار شوید و از طریق تعمیر انواع لوازم خانگی به کسب درآمد بپردازید.

پس از اتمام دوره شما می توانید در زمینه تعمیرات یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، جاروبرقی، اسپیلت، مایکرویو و سایر لوازم خانگی برقی فعالیت کنید. 

چه زمانی از آموزش مجازی تعمیرات مکانیک و سیم کشی لوازم خانگی استفاده کنیم ؟

شیوع ویروس کرونا باعث شد تا آموزش های مجازی در سراسر جهان و به ویژه در ایران از هر زمان دیگری رایج تر شود. درست است که کلاس های آنلاین در شرایط کرونایی بهترین انتخاب هستند و ریسک ابتلا و انتقال بیماری را به حداقل می رسانند. اما مزایای آموزش مجازی به همین مورد ختم نمی شود.

آموزش مجازی مناسب افرادی است که زمان یا امکان حضور منظم در کلاس آموزشی را ندارند، افرادی که برنامه کاری یا درسی پرمشغله دارند، افرادی که در شهرستان ها زندگی می کنند و به آموزشگاه خوب دسترسی ندارند، و … .

با توجه به پیشرفت هایی که در حوزه آموزش آنلاین صورت گرفته و توسعه پلتفرم های تخصصی برای آموزش آنلاین، این روز ها کلاس های مجازی چیزی از آموزش حضوری کم ندارند و حتی افرادی که امکان حضور سر کلاس حضوری را دارند هم کلاس های آنلاین را انتخاب می کنند.

آموزش مجازی با فراهم آوردن امکان مشاهده چند باره جلسات، دریافت آموزش ها در قالب فایل های ویدئویی، صوتی و متنی، کاهش هزینه های رفت و آمد، و راحتی یاد گرفتن از منزل، طرفداران زیادی پیدا کرده اند.

هزینه آموزش تعمیرات مکانیک و سیم کشی لوازم خانگی

هزینه آموزش تعمیرات مکانیک و سیم کشی لوازم خانگی یکی از سوالات متداول در میان متقاضیان شرکت در دوره های آموزش تعمیرات لوازم خانگی است. شغل تعمیرات لوازم خانگی از آن دسته مشاغلی است که برای ورود به آن نیاز به سرمایه زیادی ندارید. بخشی از سرمایه گذاری شما برای ورود به این شغل صرف دریافت آموزش های لازم می شود. هزینه دوره های آموزش تعمیرات لوازم خانگی زانکو بسته به این که می خواهید آموزش را در قالب کلاس حضوری، کلاس آنلاین یا فیلم آموزشی دریافت کنید متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه پرداخت هزینه یا امکان پرداخت اقساطی از طریق پر کردن فرم درخواست مشاوره با ما در ارتباط باشید.

سرفصل های دوره آموزش تعمیرات مکانیک و سیم کشی لوازم خانگی

 • تعمیرات مکانیکی لباسشویی‌های الکترونیکی جدید و مکانیک قدیم
 • آموزش تعمیرات مکانیکی ظرفشویی
 • آموزش تعمیرات مکانیکی یخچال سای بای ساد و سیم کشی
 • آموزش تعمیرات مکانیکی یخچال‌های معمولی خانگی
 • آموزش تعمیرات مکانیکی اسپیلت
 • آموزش تعمیرات مکانیکی ماکروویو
 • آموزش تعمیرات مکانیکی جارو برق
 • آموزش تعمیرات مکانیکی لوازم خانگی
 • آشنایی با قطعات مکانیکی تمامی لوازم خانگی
 • تعمیرات لباسشویی‌های الکترونیکی جدید و مکانیک قدیم
 • آموزش تعمیرات ظرفشویی
 • تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ
 • تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو
 • تعمیرات ماشین ظرفشویی آیگه
 • تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود
 • تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی و …
 • رفع ایراد انجام ندادن شستشو
 • رفع ایراد عمل نکردن موتور ظرفشویی
 • رفع ایراد استفاده نکردن نمک
 • رفع ایراد نداشتن آب پاش
 • رفع ایراد تخلیه نکردن ظرفشویی
 • آموزش تعمیرات یخچال ساید بای ساید و سیم کشی
 • آموزش تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ
 • آموزش تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو
 • آموزش تعمیرات یخچال ساید بای ساید آیگه
 • آموزش تعمیرات یخچال ساید بای ساید کنوود
 • آموزش تعمیرات یخچال ساید بای ساید ال جی و …
 • آموزش عیب یابی و رفع خنک نکردن قسمت یخچال
 • آموزش عیب یابی و رفع شارژ گاز و تعویض موتور یخچال
 • آموزش عیب یابی و رفع خنک نکردن قسمت فریزر یخچال
 • آموزش عیب یابی و رفع تعمیر یخ سازهای یخچال
 • آموزش عیب یابی، نشتی یابی و رفع یخچال
 • آموزش عیب یابی و رفع آب سرد کن و یخ ریز یخچال
 • آموزش تعویض المنت و سنسورهای یخچال
 • آموزش تعمیرات یخچال‌های معمولی خانگی
 • آموزش عیب یابی و رفع خنک نکردن یخچال معمولی
 • اتومات نکردن یخچال
 • شارژ گاز و تعویض موتور یخچال‌ها
 • آموزش تعمیرات اسپیلت
 • آموزش تعمیرات اسپیلت و کولر گازی سامسونگ
 • آموزش تعمیرات اسپیلت و کولر گازی دوو
 • آموزش تعمیرات اسپیلت و کولر گازی ایگه
 • آموزش تعمیرات اسپیلت و کولر گازی کنوود
 • آموزش تعمیرات اسپیلت و کولر گازی ال جی و…
 • آموزش رفع ایراد خنک نکردن اسپیلت
 • آموزش نصب و راه اندازی اسپیلت و …
 • آموزش رغع ایراد کار نکردن کمپرسور
 • آموزش شارژ گاز و تعمیر موتور اسپیلت
 • آموزش تعمیرات ماکروویو
 • آموزش تعمیرات ماکروویو سامسونگ
 • آموزش تعمیرات ماکروویو ال جی
 • آموزش تعمیرات ماکروویو ایگه
 • آموزش تعمیرات ماکروویو کنوود
 • آموزش تعمیرات ماکروویو دوو
 • آموزش رفع ایراد گرم نکردن و نچرخیدن موتور درایور و…
 • آموزش تعمیرات جارو برق
 • آموزش رفع مشکل کار نکردن موتور جارو برقی
 • آموزش رفع مشکل جرقه زدن جارو برقی
 • آموزش رفع مشکل فشار کم
 • آموزش رفع سیم جم کردن جارو برقی و…

آموزشگاه زانکو را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

مشاوره دوره آموزش تعمیرات مکانیک و سیم کشی لوازم خانگی

در صورتی که که متقاضی شرکت در دوره های تخصصی آموزش تعمیرات مکانیک و سیم کشی لوازم خانگی زانکو هستید، در گام نخست فرم درخواست مشاوره رایگان را پر کنید تا مشاورین آموزشگاه زانکو در اولین فرصت با شما تماس بگیرند. پس از دریافت مشاوره رایگان از سوی تیم مشاورین دوره های تعمیرات آموزشگاه زانکو، در صورت تمایل می توانید دوره مد نظر خود را انتخاب کرده و کار های ثبت نام را انجام دهید. 

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
2,900,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره آموزش تعمیرات مکانیک و سیم کشی لوازم خانگی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *