قیمت 1,450,000 تومان

اشتراک گذاری :
0 دیدگاه 330 بازدید

زمان دوره : تا زمان یادگیری %100

پیش نیاز : ندارد

پشتیبانی فنی تضمینی : دارد

دوره غیرحضوری : دارد

مدرک معتبر : دارد

مراحل شرکت در دوره آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی زانکو

براساس سبک ارائه دوره آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی (حضوری، آنلاین یا فیلم آموزشی) تیم آموزشی آموزشگاه زانکو، هنرجویان یا کاربران عزیزی که قصد شرکت در کلاس تعمیرات برد لوازم خانگی این مجموعه را دارند می بایست ابتدا اقدام به تکمیل فرم دریافت مشاوره به صورت تلفنی و یا حضوری نمایند تا اطلاعات کامل دوره به هنرجو ارائه شود سپس هنرجو مراحل بعدی را طی خواهد کرد.

هنرجو پس از دریافت مشاوره رایگان تیم تخصصی مشاوره دوره اقدام به انتخاب نوع دوره آموزشی می نماید. نوع آموزش بر اساس شرایط و ترجیح خود هنرجو و مبتنی بر مشاوره رایگانی که به او ارائه شده انتخاب می شود تا پس از آن مراحل بعدی شرکت در کلاس تعمیر لوازم خانگی زانکو را طی کند.

پس از طی مراحل بالا هنرجو باید دوره خود چه حضوری چه غیر حضوری را رزور کرده و سپس اقدام به طی مراحل بعدی دوره آموزشی خود نماید.

پس از رزرو دوره مسئول برنامه ریزی کلاس تعمیرات با تلفن همراه آموزشگاه زانکو با هنرجو تماس گرفته و زمان شروع دوره را براساس نیاز هنرجو و توان آموزشگاه مشخص می نماید.

پس از طی مراحل قبل که در کمتر از یک ساعت انجام خواهد شد و پس از تعیین زمان شروع دوره هنرجو باید در روز شروع کلاس آموزش تعمیر برد لوازم خانگی خود سرفصل های دوره را دریافت نماید تا پس از طی هر سرفصل و مبحث اقدام به تایید یادگیری نماید.

در صورتی که هنرجو مبحثی در حین دوره را به خوبی یاد نگرفته باشد می تواند با هماهنگی مسئول برنامه ریزی کلاس های زانکو اقدام به هماهنگی برای تکرار مجدد دوره نماید تا تمامی مباحث و سرفصل های دوره تعمیرات برد لوازم خانگی را به صورت تخصصی و حرفه ای یاد بگیرد و آموزشش تکمیل شد.

پس از تکمیل دوره تعمیر برد لوازم خانگی زانکو هنرجو می تواند درخواست دهد تا مدرک معتبر پایان دوره را در صورت یادگیری کامل دوره و تایید مدرس دوره ماینر دریافت نماید.

یکی از اصلی ترین نقاط قوت دوره ی آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی آموزشگاه تعمیرات ماینر زانکو ارائه پشتیبانی تضمینی دوره است یعنی هنرجو دوره پس از پایان کلاس خود باید حتما توسط مدرس راهنمایی شده و در صورت نیاز حتی به صورت حضوری مشکل خود را رفع نماید.

هنرجویان دوره های تعمیراتی آموزشگاه زانکو پس از اتمام دوره می توانند در صورت تمایل و تایید مدرس، پس از گذراندن تست کیفیت تعمیرات و کسب نمره مد نظر، با تیم تعمیرات آموزشگاه در حوزه ارائه خدمات تعمیراتی همکاری کنند و نمایندگی تعمیرات برد لوازم خانگی زانکو را در محل سکونت خود دریافت کنند.

دوره آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی

در دوره آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی زانکو صفر تا صد تعمیرات لوازم خانگی را به صورت کاملا حرفه ای و کاربردی یاد بگیرید.

آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی با زانکو

یکی از مهم ترین بخش های همه وسایل الکترونیکی از جمله لوزم خانگی، برد آن ها است. بخش قابل توجهی از خرابی های لوازم خانگی به برد آن ها مربوط است و باید توسط تعمیرکار متخصص برد رفع شود. تعمیرات برد لوازم خانگی یکی از زیرشاخه های رشته الکترونیک و تعمیرات لوازم خانگی است که در این دوره آموزشی به صورت صفر تا صدی و تخصصی به شما آموزش داده می شود. 

کلیه دوره های آموزشی زانکو به صورت کاملا تضمینی با پشتیبانی فنی کامل برگزار می شوند. شما می توانید به دو شکل حضوری و غیرحضوری در این دوره آموزشی شرکت کنید. کلاس های غیرحضوری تعمیرات برد لوازم خانگی زانکو در پلتفرم های آموزش آنلاین و به صورت ارتباط زنده با مدرس برگزار می شوند. هنرجویان این دوره فیلم و جزوه آموزشی مکمل را نیز دریافت خواهند کرد. امکان شرکت در کلاس های رفع اشکال رایگان و تمدید دوره در صورت عدم یادگیری برای کلیه هنرجویان زانکو وجود دارد.

بازارکار تعمیرات برد لوازم خانگی در ایران

امروزه لوازم خانگی به بخشی جدایی ناپذیر و حیاتی در زندگی روزمره همه ما تبدیل شده است. و خراب شدن لوازم خانگی برای اکثر ما برابر است با از کار افتادن بخشی مهم از زندگی روزمره ها. خراب شدن یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و … اختلال قابل توجهی را در زندگی ما ایجاد می کند و از آنجایی که قیمت لوازم خانگی به خصوص در بازار امروز ایران نجومی شده است، تنها راه حل ما مراجعه به تعمیرکاران متخصص لوازم خانگی است. 

از این رو بازارکار تعمیرات برد لوازم خانگی در ایران بازارکار خوب و پردرآمدی است و فعالین در این رشته در صورت ارائه خدمات با کیفیت می توانند درآمد قابل توجهی کسب کنند.

تعمیرات برد لوازم خانگی در تهران

کلاس های حضوری تعمیرات برد لوازم خانگی زانکو در شهر تهران برگزار می شوند. هنرجویانی که ساکن تهران نیستند می توانند از امکان هماهنگی و رزرو خوابگاه توسط آموزشگاه استفاده کنند. در کلاس های عملی آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی آموزشگاه زانکو می توانید کار تعمیرات را در محیط آموزشی به صورت عملی یاد بگیرید و با تجهیزات لازم برای تعمیرات برد از نزدیک آشنا شوید. این دوره با پشتیبانی فنی واقعی زانکو، امکان برگزاری کلاس های رفع اشکال و امکان تکرار دوره در صورت عدم یادگیری برگزار می شود.

البته با توجه به شرایط کنونی کرونا پیشنهاد آموزشگاه زانکو شرکت در کلاس های آنلاین است. کلیه مباحثی که در کلاس حضوری تدریس می شود، در کلاس آنلاین تعمیرات برد لوازم خانگی به صورت جامع  و کامل مطرح خواهد شد. علاوه بر این هزینه های رفت و آمد نیز در کلاس های آنلاین حذف می شود. کلاس های آنلاین زانکو با متدهای روز دنیا و در پلتفرم های تخصصی آموزش آنلاین برگزار می شود تا بازدهی کلاس به حداکثر برسد.

از جمله مزایای کلاس های آنلاین آموزشگاه زانکو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان شرکت در کلاس مدرسین برتر کشور بدون نیاز به سکونت در شهر تهران یا رفت و آمد های طولانی
 • دریافت ویدئو آموزشی و جزوه آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی 
 • پشتیبانی فنی نامحدود زانکو
 • امکان شرکت در جلسا رفع اشکال حضوری برای تکمیل یادگیری
 • امکان تکرار نامحدود دوره در صورت عدم یادگیری
 • امکان همکاری با زانکو بعد از اتمام دوره و کسب نمایندگی تعمیرات در شهر محل سکونت 
 • ارتباط مستقیم با مدرس و امکان رفع اشکال
 • و …

آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی pdf

کلیه هنرجویان دوره آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی آموزشگاه زانکو در صورت نیاز جزوه های آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی را در قالب pdf دریافت خواهند کرد. این جزوه ها به شما کمک می کند حتی پس از اتمام دوره نیز مرجعی را برای یادآوری مطالبی که سر کلاس آموزش داده شد داشته باشید. 

علاوه بر این بخشی از آموزش های تخصصی وبسایت زانکو به صورت رایگان در قالب پست های ویدئویی و متنی در وبسایت و شبکه های اجتماعی زانکو به اشتراک گذاشته می شود. این آموزش ها برای افرادی که می خواهند وارد کار تعمیرات لوازم خانگی و برد شوند یا تعمیرکارانی که قصد به روز رسانی دانش و مهارت خود را دارند مناسب است. بخشی از آموزش های رایگان آموزشگاه زانکو در قالب فایل pdf در اختیار اعضای وبسایت قرار داده می شود برای دریافت رایگان این فایل های آموزشی تنها کافی است در وبسایت زانکو عضو شوید و فایل ها را از صفحه دریافت آموزش تعمیرات pdf دانلود کنید.

پیش نیاز دوره آموزش تعمیر برد لوازم خانگی زانکو

برای شرکت در دوره آموزش تعمیر برد لوازم خانگی زانکو هیچ پیشنیازی لازم نیست و شما عزیزان می توانید بدون داشتن دانش فنی یا عملی از قبل، در این دوره شرکت کنید. کلیه مباحث از سطح مقدماتی و با زبان ساده و کاربردی به شما آموزش داده می شود. این دوره آموزشی طوری طراحی شده است تا شما پس از اتمام دوره بتوانید بلافاصله وارد بازارکار شوید و از طریق تعمیر انواع برد لوازم خانگی به کسب درآمد بپردازید.

پس از اتمام دوره شما می توانید در زمینه تعمیرات برد یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و سایر لوازم خانگی برقی فعالیت کنید. 

چه زمانی از آموزش مجازی تعمیرات برد لوازم خانگی استفاده کنیم ؟

شیوع ویروس کرونا باعث شد تا آموزش های مجازی در سراسر جهان و به ویژه در ایران از هر زمان دیگری رایج تر شود. درست است که کلاس های آنلاین در شرایط کرونایی بهترین انتخاب هستند و ریسک ابتلا و انتقال بیماری را به حداقل می رسانند. اما مزایای آموزش مجازی به همین مورد ختم نمی شود.

آموزش مجازی مناسب افرادی است که زمان یا امکان حضور منظم در کلاس آموزشی را ندارند، افرادی که برنامه کاری یا درسی پرمشغله دارند، افرادی که در شهرستان ها زندگی می کنند و به آموزشگاه خوب دسترسی ندارند، و … .

با توجه به پیشرفت هایی که در حوزه آموزش آنلاین صورت گرفته و توسعه پلتفرم های تخصصی برای آموزش آنلاین، این روز ها کلاس های مجازی چیزی از آموزش حضوری کم ندارند و حتی افرادی که امکان حضور سر کلاس حضوری را دارند هم کلاس های آنلاین را انتخاب می کنند.

آموزش مجازی با فراهم آوردن امکان مشاهده چند باره جلسات، دریافت آموزش ها در قالب فایل های ویدئویی، صوتی و متنی، کاهش هزینه های رفت و آمد، و راحتی یاد گرفتن از منزل، طرفداران زیادی پیدا کرده اند.

هزینه آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی

هزینه آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی یکی از سوالات متداول در میان متقاضیان شرکت در دوره های آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی است. شغل تعمیرات برد لوازم خانگی از آن دسته مشاغلی است که برای ورود به آن نیاز به سرمایه زیادی ندارید. بخشی از سرمایه گذاری شما برای ورود به این شغل صرف دریافت آموزش های لازم می شود. هزینه دوره های آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی زانکو بسته به این که می خواهید آموزش را در قالب کلاس حضوری، کلاس آنلاین یا فیلم آموزشی دریافت کنید متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه پرداخت هزینه یا امکان پرداخت اقساطی از طریق پر کردن فرم درخواست مشاوره با ما در ارتباط باشید.

سرفصل های دوره آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی

 • شناخت قطعات SMD و DIP
 • شناخت قطعات به صورت اهمی و ولتاژی
 • شناخت پاورها در بردهای لوازم خانگی
 • آموزش تعمیرات بردهای پاور ماشین لباسشویی،
 • ظرفشویی، اسپلیت، پکیج، تلویزیون، LCD و LED
 • آموزش تعمیر ماشین لباسشویی، آموزش تعمیر
 • اسپلیت، آموزش تعمیر پکیج، آموزش تعمیر LCD و LED،
 • آموزش تعمیر یخچال
 • شناخت مدار در برد لوازم خانگی
 • آموزش تحلیل بردهای لوازم خانگی
 • آشنایی با شرکت‌های وارد کننده‌ی قطعات در ایران
 • معرفی به بازارکار
 • معرفی اشکالات و ایرادات در بردهای لوازم خانگی
 • آموزش تست قطعات انواع مقاومت‌های برد لوازم خانگی
 • آموزش تست قطعات انواع خازن‌ها در بردهای لوازم خانگی
 • آموزش تست قطعات انواع سلف‌ها و ترانس در بردهای لوازم خانگی
 • آموزش تست قطعات انواع پل دیودها و دیودها در بردهای لوازم خانگی
 • آموزش تست قطعات انواع ای سی ها در بردهای لوازم خانگی
 • آموزش تست قطعات انواع رگلاتور و ترانزیستوها
 • آموزش تست قطعات انواع کریستال و میکرو
 • آموزش کار با دستگاه‌های کارگاهی (برداشتن و گذاشتن قطعات دیپ و اس ام دی) بر روی بردهای لوازم خانگی
 • آموزش تحلیل مدارات ظرفشویی
 • آموزش تحلیل مدارات یخچال و ساید
 • آموزش تحلیل مدارات LED و LCD
 • کار بر روی بردهای مشتری و هنرجو
 • معرفی تهیه قطعات در بردهای لوازم خانگی
 • آموزش نکات و قلق‌های مربوط به تعمیرات لوازم خانگی
 • دادن جزوه و اموزش به هنرجو

آموزشگاه زانکو را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

مشاوره دوره آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی

در صورتی که که متقاضی شرکت در دوره های تخصصی آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی زانکو هستید، در گام نخست فرم درخواست مشاوره رایگان را پر کنید تا مشاورین آموزشگاه زانکو در اولین فرصت با شما تماس بگیرند. پس از دریافت مشاوره رایگان از سوی تیم مشاورین دوره های تعمیرات آموزشگاه زانکو، در صورت تمایل می توانید دوره مد نظر خود را انتخاب کرده و کار های ثبت نام را انجام دهید. 

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
1,450,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی در تهران”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *