قیمت 2,750,000 تومان

اشتراک گذاری :
0 دیدگاه 470 بازدید
دسته بندی آموزش تعمیرات

زمان دوره : تا زمان یادگیری %100

پیش نیاز : ندارد

پشتیبانی فنی تضمینی : دارد

دوره غیرحضوری : دارد

مدرک معتبر : دارد

مراحل شرکت در دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ کامپیوتر

براساس سبک ارائه دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ (حضوری، آنلاین یا فیلم آموزشی) تیم آموزشی آموزشگاه زانکو، هنرجویان یا کاربران عزیزی که قصد شرکت در کلاس تعمیرات لپ تاپ این مجموعه را دارند می بایست ابتدا اقدام به تکمیل فرم دریافت مشاوره به صورت تلفنی و یا حضوری نمایند تا اطلاعات کامل دوره به هنرجو ارائه شود سپس هنرجو مراحل بعدی را طی خواهد کرد.

هنرجو پس از دریافت مشاوره رایگان تیم تخصصی مشاوره دوره اقدام به انتخاب نوع دوره آموزشی می نماید. نوع آموزش بر اساس شرایط و ترجیح خود هنرجو و مبتنی بر مشاوره رایگانی که به او ارائه شده انتخاب می شود تا پس از آن مراحل بعدی شرکت در کلاس تعمیر موبایل زانکو را طی شود.

پس از طی مراحل بالا هنرجو باید دوره خود چه حضوری چه غیر حضوری را رزور کرده و سپس اقدام به طی مراحل بعدی دوره آموزشی خود نماید.

پس از رزرو دوره مسئول برنامه ریزی کلاس تعمیرات با تلفن همراه آموزشگاه زانکو با هنرجو تماس گرفته و زمان شروع دوره را براساس نیاز هنرجو و توان آموزشگاه مشخص می نماید.

پس از طی مراحل قبل که در کمتر از یک ساعت انجام خواهد شد و پس از تعیین زمان شروع دوره هنرجو باید در روز شروع کلاس آموزش تعمیر تلفن همراه خود سرفصل های دوره را دریافت نماید تا پس از طی هر سرفصل و مبحث اقدام به تایید یادگیری نماید.

در صورتی که هنرجو مبحثی در حین دوره را به خوبی یاد نگرفته باشد می تواند با هماهنگی مسئول برنامه ریزی کلاس های زانکو اقدام به هماهنگی برای تکرار مجدد دوره نماید تا تمامی مباحث و سرفصل های دوره تعمیرات لپ تاپ را به صورت تخصصی و حرفه ای یاد بگیرد و آموزشش تکمیل شد.

پس از تکمیل دوره تعمیر لپ تاپ و کامپیوتر زانکو هنرجو می تواند درخواست دهد تا مدرک معتبر پایان دوره را در صورت یادگیری کامل دوره و تایید مدرس دوره لپ تاپ دریافت نماید.

یکی از اصلی ترین نقاط قوت دوره ی آموزش تعمیرات لپ تاپ آموزشگاه تعمیرات لپ تاپ زانکو ارائه پشتیبانی تضمینی دوره است یعنی هنرجو دوره پس از پایان کلاس خود باید حتما توسط مدرس راهنمایی شده و در صورت نیاز حتی به صورت حضوری مشکل خود را رفع نماید.

هنرجویان دوره های تعمیراتی آموزشگاه زانکو پس از اتمام دوره می توانند در صورت تمایل و تایید مدرس، پس از گذراندن تست کیفیت تعمیرات و کسب نمره مد نظر، با تیم تعمیرات آموزشگاه در حوزه ارائه خدمات تعمیراتی همکاری کنند و نمایندگی تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر زانکو را در محل سکونت خود دریافت کنند.

دوره آموزش تعمیرات کامپیوتر لپ تاپ

دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ کامپیوتر آموزشگاه تعمیرات زانکو، با پوشش کلیه مباحث کاربردی و ضروری برای ورود به بازارکار تعمیرات، شما را به یک تعمیرکار حرفه ای لپ تاپ و کامپیوتر تبدیل می کند. با شرکت در این دوره، زیر نظر یکی از برترین مدرسین ایران، تعمیرات را با جدیدترین متدهای خارجی و به صورت صد در صد کاربردی آموزش ببینید.

آموزش 100% تضمینی تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر با مهندس محمد دانا

لپ تاپ ها انواع متفاوتی دارند و تکنولوژی به کار رفته در آن ها مدام در حال تغییر است. پس اگر می خواهید از شغل تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر کسب درآمد کنید، باید درکی عمیق از نحوه کار لپ تاپ داشته باشید و بتوانید بدون سردرگم شدن و تکیه بر دستورالعمل ها و دفترچه های راهنما، از دانشی که دارید برای تعمیر انواع جدید لپ تاپ استفاده کنید.

نکته ای که آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر آموزشگاه زانکو را متمایز می کند، همین است. این دوره طوری طراحی شده که درکی عمیق از مکانیزم کارکرد لپ تاپ و کامپیوتر برای هنرجو فراهم کند تا هنرجو پس از گذراندن این دوره بتواند دانش خود را به بهترین شکل برای فعالیت در این رشته پولساز به کار گیرد.

آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر زانکو

تیم مشاورین و مدرسین آموزشگاه زانکو با درک کلیه دغدغه ها و نیازهای هنرجویان این دوره آموزشی را طوری طراحی کرده است که پاسخگوی کلیه نیازهای هنرجو از سطح صفر تا صد باشد. با هر سطحی از دانش و مهارت قبلی می توانید در این دوره شرکت کنید و علاوه بر بهرمندی از تدریس تخصصی اساتید مجرب زانکو، از خدمات مشاوره ای و پشتیبانی زانکو نیز استفاده کنید.

هدف ما در آموزشگاه زانکو این است که کلیه هنرجویان ما پس از گذراندن دوره کلیه مهارت های لازم برای کسب درآمد را داشته باشند و بتوانند وارد بازارکار شوند. در همین راستا امکان معرفی کسب و کار هنرجو در سایت زانکو، امکان واگذاری نمایندگی تعمیرات و تسهیلات حمایتی دیگر را برای شما فراهم آورده ایم.

پیش نیاز یادگیری تعمیرات لپ تاپ

برای شرکت در دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ کامپیوتر آموزشگاه زانکو نیازی به شرکت در دوره های پیش نیاز وجود ندارد. هنرجویان با هر سطح از دانش و مهارت قبلی می توانند در این دوره شرکت کنند. آموزش تعمیرات لپ تاپ در آموزشگاه زانکو به صورت صفر تا صدی و جامع ارائه می شود به این معنی که شما می توانید بدون داشتن هیچگونه دانش قبلی در این دوره شرکت کنید و تعمیرات لپ تاپ را تا سطح مناسب برای ورود به بازار کار یاد بگیرید.

یادگیری تعمیرات لپ تاپ

یکی از دغدغه های افرادی که قصد یادگیری تعمیرات لپ تاپ را دارند این است که آیا با شرکت در کلاس آموزشی می توانند واقعا مطالب را به صورت عملی یاد بگیرند؟ به طوری که بتوانند از مهارت هایی که سر کلاس آموخته اند در بازارکار و موقعیت های عملی استفاده کنند؟ آموزشگاه تعمیرات زانکو به این جهت که هنرجویان پس از اتمام دوره بتوانند مستقیما وارد بازارکار تعمیرات لپ تاپ شوند و مغازه تعمیرات خودشان را راه بیندازند، امکان شرکت در کلاس رفع اشکال حضوری پس از اتمام دوره آنلاین را به صورت رایگان در اختیار همه هنرجویان خود قرار داده است. 

شما پس از شرکت در دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ کامپیوتر زانکو می توانید تا سقف سه جلسه به صورت حضوری سر کلاس مدرس حاضر شوید و رفع اشکال کنید. همچنین امکان تکرار دوره در صورت عدم یادگیری نیز برای همه هنرجویان وجود دارد. بنابراین تا زمانی که کاملا بر مباحث مسلط نشوید و یادگیری شما تکمیل نشده باشد، آموزشگاه زانکو همراه شما خواهد بود.

آموزش تعمیرات لپ تاپ asus dell و سایر برندها

تنوع برندها و مدل های لپ تاپ و کامپیوتر موجود در بازار ایجاب می کند که هنرجو در دوره آموزش تعمیرات با نحوه تعمیر انواع برند لپ تاپ آشنا شود. در حال حاضر لپ تاپ های برند ایسیوس، لنوو، دل و اچ پی در ایران کاربرد زیادی دارند و معمولا تعمیرکاران لپ تاپ نیز با همین برندها سر و کار دارند. در این دوره شما کار روی انواع برند ها و مدل های متداول لپ تاپ را یاد می گیرید. 

تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر

تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر یکی از حوزه های گسترده تعمیرات است که تعمیر اجزای فیزیکی و نیز عیب یابی نرم افزاری، سیستم عامل ها، شبکه ها و سرورها را در بر می گیرد. 

کامپیوتر و لپ تاپ امروزه یکی از ابزارهای حیاتی و مهم در زندگی اکثر ما است. در این زمانه کمتر کسی را می توانید پیدا کنید که حداقل تا اندازه ای به لپ تاپ و کامپیوتر وابسته نباشد. چه برای کارهای تحصیلی باشد، چه کسب و کار، چه سرگرمی، لپ تاپ و کامپیوتر نقش برجسته ای در زندگی روزمره ما دارد.

این امر رشته تعمیرات لپ تاپ را به رشته ای پردرآمد تبدیل کرده که از بازارکار بسیار خوبی برخوردار است. دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر هر روز طرفداران بیشتری را به خود جذب می کند. اگر شما هم به رشته های فنی و کامپیوتری علاقمند هستید این فرصت استثنایی برای آموزش دیدن تحت نظر یکی از برترین اساتید ایران را از دست ندهید.

کسب درآمد از تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر

یکی از اهدافی که آموزشگاه زانکو همواره در پی تحقق آن بوده است، این است که دوره های آموزشی به شکلی ارائه شود که هنرجو از دانش، مهارت و پشتیبانی لازم برای ورود موفق به بازارکار و کسب درآمد برخوردار شود. به همین دلیل اساتید و سرفصل های دوره های آموزشی زانکو به دقت و با وسواس گزینش می شوند. ارائه خدمات پشتیبانی فنی و صد در صدی آموزشگاه نیز در کنار تدریس درجه یک مدرسین، باعث شده تا دوره های آموزشی زانکو به انتخاب اول افرادی که قصد ورود به بازارکار و کسب درآمد را دارند، تبدیل شود. 

آموزشگاه از زمان ثبت نام تا زمانی که هنرجو آمادگی لازم برای ورود به بازارکار و کسب درآمد را پیدا کند همراه او است و در صورت نیاز به هنرجو امکان شرکت در کلاس های رفع اشکال و حتی تکرار دوره بدون پرداخت مجدد شهریه (فقط با پرداخت ما به التفاوت) را می دهد. علاوه بر این شما عزیزان می توانید از خدمات مشاوره ای رایگان زانکو، مشاوره خرید قطعات و تامین قطعات درجه یک با قیمت مناسب نیز استفاده کنید. پس از اتمام دوره هنرجویان می توانند کسب و کار خود را در وبسایت زانکو معرفی کنند و بدون صرف هزینه برای خرید تبلیغات یا طراحی سایت، جذب مشتری کنند.

امکان پیوستن به تیم تعمیرکاران زانکو و دریافت نمایندگی نیز برای هنرجویانی که بتوانند پس از اتمام دوره تایید مدرس مربوطه را دریافت کرده و در آزمون کیفی تعمیراتی زانکو نمره قبولی را بگیرند، وجود دارد.

دوره تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر زانکو مناسب چه افرادی است؟

اگر می خواهید تعمیرات الکترونیکی یاد بگیرید یا در حال حاضر تعمیرکار لپ تاپ و کامپیوتر هستید و می خواهید مهارت های خود را ارتقا دهید و به روز کنید، این دوره مناسب شما است.

آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر در آموزشگاه زانکو از سطح صفر و مقدماتی شروع می شود و تا سطوح پیشرفته و تخصصی ادامه دارد. بنابراین شما در هر سطحی که باشید می توانید از این آموزش ها استفاده کنید.

این دوره هم برای هنرجویان مبتدی که تازه قصد ورود به حوزه تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ را دارند مناسب است و هم برای فعالین در این حوزه که نیاز به راهنمایی و آموزش بیشتر دارند. 

خدمات تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر

یکی از مواردی که برای شروع کسب و کار تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر اهمیت اساسی دارد این است که بدانید چطور به بهترین شکل به مشتری خدمات ارائه دهید. عیب یابی و تعمیر را از کجا شروع کنید، به چه مواردی توجه کنید، و … .

یک دوره آموزشی ایده آل دوره ای است که در آن علاوه بر مباحث تئوری و عملی، بهترین شکل ارائه خدمات به مشتریان را نیز یاد بگیرید و برای شروع کسب و کار تعمیراتی خودتان یا افتتاح مغازه تعمیراتی آمادگی های لازم را کسب کنید. نحوه تدریس همراه با امکان رفع اشکال و تکرار دوره، در کنار پشتیبانی و خدمات آموزشگاه برای ورود به بازار کار و دریافت نمایندگی، هنرجویان را برای شروع کسب و کار و ارائه خدمات به مشتریان آماده می سازند.

بخشی از خدماتی که تعمیرکاران لپ تاپ و کامپیوتر به مشتریان ارائه می دهند عبارت است از:

 • تمیز کردن سیستم خنک کننده و تعویض خمیر حرارتی
 • تعویض فن خنک کننده
 • تعویض لولای لپ تاپ
 • تعویض یا تعمیر کیبورد لپ تاپ
 • تعویض یا تعمیر تاچ پد لپ تاپ
 • ارتقا لپ تاپ (رم، هارد و …)
 • تعویض ال سی دی لپ تاپ
 • تعمیر و تعویض سوکت شارژ لپ تاپ
 • تعمیر و تعویض درایو نوری لپ تاپ
 • تعمیرات مادربرد لپ تاپ
 • تعمیرات کارت گرافیک لپ تاپ
 • نصب هارد SSD روی لپ تاپ
 •  و …

بهترین مدرس تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر

فعالین در حوزه تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر با نام مهندس محمد دانا آشنا هستند. مهندس محمد دانا سال ها به عنوان مدرس در بهترین آموزشگاه های تعمیر لپ تاپ و کامپیوتر فعالیت کرده اند و در این سال های درخشان فعالیتشان، متخصصین تعمیرات کامپیوتر زیادی را پرورش داده اند.

ما در آموزشگاه تعمیرات زانکو مفتخریم که در دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ کامپیوتر با مهندس محمد دانا همکاری می کنیم. این دوره آموزشی در دانشگاه تهران برگزار می شود.

آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر در تهران

کلاس های حضوری تعمیرات لپ تاپ زانکو در شهر تهران برگزار می شوند. هنرجویانی که ساکن تهران نیستند می توانند از امکان هماهنگی و رزرو خوابگاه توسط آموزشگاه استفاده کنند. البته با توجه به شرایط کنونی کرونا پیشنهاد آموزشگاه زانکو شرکت در کلاس های آنلاین است. کلیه مباحثی که در کلاس حضوری تدریس می شود، در کلاس آنلاین هم به صورت جامع  و کامل مطرح خواهد شد. علاوه بر این هزینه های رفت و آمد نیز در کلاس های آنلاین حذف می شود. کلاس های آنلاین زانکو با متدهای روز دنیا و در پلتفرم های تخصصی آموزش آنلاین برگزار می شود تا بازدهی کلاس به حداکثر برسد.

آموزش تضمینی همراه با پشتیانی حرفه ای

کلیه دوره های آموزشی زانکو به صورت تضمینی و با پشتیبانی فنی و واقعی اساتید برگزار می شوند. آموزشگاه زانکو از زمان ورود به دوره تا پنج سال پس از اتمام دوره به شیوه های آنلاین، غیرحضوری و حضوری همراه شما خواهد بود و در مسیر ورود به بازارکار و کسب درآمد شما را پشتیبانی خواهد کرد. 

آموزش تعمیرات لپ تاپ pdf

شما عزیزان می توانید با دنبال کردن آموزشگاه زانکو در شبکه های اجتماعی و عضویت در وبسایت زانکو، آموزش های تعمیراتی رایگان زانکو را در قالب متن و ویدئو به صورت کاملا رایگان دریافت کنید. این آموزش ها هم برای افرادی که به حوزه تعمیرات علاقه دارند مفید و کاربردی است هم برای هنرجویان دوره های آموزشی زانکو منبع مکمل مفیدی خواهد بود.

حتی در صورتی که در حوزه تعمیرات فعال هستید و خودتان خدمات تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر ارائه می دهید، با استفاده از این مطالب آموزشی می توانید دانش خود را به روز و گسترده سازید.

هزینه آموزش تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ

هزینه آموزش تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ یکی از دغدغه های اصلی در میان متقاضیان شرکت کلاس تعمیرات لپ تاپ است. بخشی از سرمایه گذاری شما برای ورود به شغل تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ، طبیعتا صرف دریافت آموزش های لازم می شود. هزینه دوره های آموزش تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ زانکو بسته به این که می خواهید آموزش را در قالب کلاس حضوری، کلاس آنلاین یا فیلم آموزشی دریافت کنید متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه پرداخت هزینه یا امکان پرداخت اقساطی از طریق پر کردن فرم درخواست مشاوره با ما در ارتباط باشید.

آموزش تعمیرات کامپیوتر غیرحضوری

برای این که بتوانید یک تعمیرکار حرفه ای و متخصص کامپیوتر و لپ تاپ شوید و بتوانید از طریق این شغل درآمد خوبی کسب کنید، باید به کلیه اصول تعمیرات لپ تاپ مسلط شوید. شرکت در دوره آموزش تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ زانکو چه به صورت حضوری چه غیرحضوری یکی از بهترین روش ها برای ورود به این شغل است. علت این که با اطمینان از بازده فوق العاده این دوره آموزشی صحبت می کنیم، بهرگیری از تجربیات یکی از اساتید طلایی این حوزه است. 

شما علاوه بر این که در این دوره کلیه مبانی و اصول کار و تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ را یاد می گیرید، می توانید از 15 سال تجربیات مدرس این دوره هم استفاده کنید و به کلیه ترفندهای تعمیرات و بازارکار مسلط شوید. تجربیات حاصل از سابقه سال ها فعالیت درخشان در حوزه تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ چیزی است که شما نمی توانید با خواندن کتاب یا خرید پکیج های اینترنتی که این روزها در اینترنت کم نیستند، به دست آورید. 

خوشبختانه کلیه هنرجویان دوره های آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر زانکو می توانند از تجربیات و دانش این مدرس برجسته استفاده کرده و بعد ها از این تجربیات در کار خودشان هم استفاده کنند. پیشنهاد می کنیم این فرصت استثنایی را از دست ندهید و همین حالا از طریق فرم مشاوره رایگان سایت با ما تماس حاصل کنید.

سرفصل های دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر

 • الکترونیک کاربردی:شناخت قطعات
 • الکترونیک کاربردی:تست قطعات
 • الکترونیک کاربردی : تعویض قطعات
 • گزینه ها آمـوزش شناخت مدار PWM
 • گزینه ها عیب یابی و تعمیر پاور سیستم
 • گزینه ها Diagram Mainboard بررسی بلوک دیاگرام
 • گزینه ها عیب یابی و تعمیر پاور سیستم
 • گزینه ها عیب یابی و تعمیر ODD
 • گزینه ها رفع مشکلات مرتبط با CMOS
 • گزینه ها آموزش کار با دستگاه تعویض چیپ BGA MACHINE
 • گزینه ها آمـوزش عیب یابی
 • تعمیر چیپ ها وآی سی ها ، ولتاژ نواحی مختلف DATA,GND, VCC
 • گزینه ها آمـوزش شناخت وکاربرد سیگنالها
 • گزینه ها آمـوزش کار با دستگاه RT809h و پروگرام کردن بایوس(BIOS)( حذف پسورد بایوس(BIOS) لپ تاپ،نوت بوک)
 • ذخیره سازی اطلاعات بایوس
 • تهیه بانک بایوس توسط پروگرامر RT809h
 • گزینه ها آموزش تعویض انواع چیپ با BGA MACHINE
 • گزینه ها آمـوزش تـعـمـیـرات فوق تخصصی احیا انواع چیپ ها در لپ تاپ و نوت بوک و شابلون زدن
 • گزینه ها آموزش با انواع تستر و دیباگرهای مادر برد ولپ تاپ و نوت بوک
 • گزینه ها No Boot
 • انواع خرابی ها و رفع عیوب دستگاه های که روشن میشوند ولی تصویر ندارند در راستای ولتاژگیری از مداراتPWMوRTCوRST
 • گزینه ها No Power | انواع خرابی ها و رفع عیوب دستگاه های خاموش
 • عیب یابی بوسیله تست ولتاژ های اساسی
 • گزینه ها Troubleshooting Sound & LAN Problem
 • عیب یابی مشکلات صدا و شبکه
 • گزینه ها Diagram & Schematic VGA
 • بلوک دیاگرام کارت و مدار گرافیک
 • گزینه ها نحوه باز و بسته کردن لپ تاپ های مختلف وتشریح اجزای تشکیل دهنده هر لپ تاپ و تعویض صفحه نمایش
 • گزینه ها: تشریح مدارات داخلی لپ تاپ ها
 • نحوه باز و بسته کردن لپ تاپ های شرکت اپل
 • بلوک دیاگرام لپ تاپ اپل و تشریح ارتباطات داخلی قطعات

آموزشگاه زانکو را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

مشاوره دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ

در صورتی که که متقاضی شرکت در دوره های تخصصی آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر زانکو هستید، در گام نخست فرم درخواست مشاوره رایگان را پر کنید تا مشاورین آموزشگاه زانکو در اولین فرصت با شما تماس بگیرند. پس از دریافت مشاوره رایگان از سوی تیم مشاورین دوره های تعمیرات آموزشگاه زانکو، در صورت تمایل می توانید دوره مد نظر خود را انتخاب کرده و کار های ثبت نام را انجام دهید. 

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
2,750,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ کامپیوتر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *