قیمت 1,500,000 تومان

اشتراک گذاری :
0 دیدگاه 329 بازدید

دوره آموزش تعمیرات مودم وایرلس و آموزش عیب یابی مودم های ADSL :

مودم ADSL چیست؟

برقراری ارتباط با اینترنت پرسرعتADSL ، توسط یک مودمADSLکه سمت کاربر است صورت می‌گیرد.

ADSLنامی است که بارها آن را شنیده‌ایم ولی شاید به طور دقیق با جزئیات و انواع آن آشنا نباشیم.ADSLمخففAsymmetric Digital Subscriber Lineبه معنی خط اشتراک نامتقارن است. تکنولوژیADSLیکی از انواع تکنولوژیDSLبشمار می‌رود.

روتر چیست؟

روتر، دستگاهیست که داده‌های اینترنتی را در شبکه مسیریابی می‌کند. درواقع روتر چندین سوئیچ را بهم متصل کرده و این امکان را فراهم می‌کند تا تمامی دستگاه‌هایی که به سوئیچ متصل هستند، بتوانند اطلاعاتی را برای هم ارسال کنند.

روتر نقشی کلیدی در شبکه دارد و شبکه‌های محلی کوچک را به یکدیگر متصل می‌کند.

تعمیرات مودم وایرلس و آموزش عیب یابی مودم های ADSL :

معمولا مصرف کنندگان و کاربران مودم های ADSL هنگام نصب یا استفاده از مودم هایشان با مشکلاتی مواجه هستند . این قسمت را اختصاص دادیم به برخی از رایج ترین مشکلات وآموزش عیب یابی ورفع آنها ، که تا حد زیادی برای افراد کاربردی است .

تاریخچه مودم: مودم ازسال 1960 در کامپیوتر و بمنظور ارسال و دریافت اطلاعات توسط ترمینال ها و اتصال به سیستم های مراکزی، مورد استفاده قرار گرفته است.

سرعت مودم ها در سال 1960 حدود 300 بیت در ثانیه (Bps) بود. در آن زمان یک ترمینال ( یک صفحه کلید و صفحه نمایشگر) قادر به تماس تلفنی با کامپیوتر مرکزی بود. فراموش نکنیم که در آن زمان کامپیوتر بصورت اشتراکی مورد استفاده قرار میگرفت و سازمانها و موسسات با خریداری نمودن زمان مورد نظر خود، امکان استفاده از کامپیوتر اصلی را بدست می آورند. مودم ها در آن زمان این امکان را بوجود می آورند که موسسات یاد شده قادر به ارتباط با سیستم مرکزی با سرعتی معادل 300 بیت در ثانیه باشند.در چنین حالتی زمانیکه کاربری از طریق ترمینال کاراکتر را تایپ می کرد، مودم کد معادل کاراکتر تایپ شده را بر اساس استاندارد اسکی، برای کامپیوتر مرکزی ارسال می نمود. در مواردیکه کامپیوتر مرکزی اطلاعاتی را بمنظور نمایش برای ترمینال ارسال می کردد نیز از مودم استفاده می گردید.

همزمان با عرضه کامپیوترهای شخصی در سال 1970 استفاده از سیستم های بولتنی مطرح گردید. اشخاص و یا موسسات با استفاده ازیک و یا چند مودم و برخی نرم افزارهای مربوط به BBS ، سیستم را پیکربندی نموده و کاربران دیگر با استفاده از مودم قادر به تماس با سیستم بولتنی، بودند. در چنین مواردی کاربران برنامه شبیه ساز کننده ترمینال، را بر روی کامپیوتر خود اجراء می نمودند و بدین ترتیب سیستم آنان مشابه یک ترمینال رفتار می نمود.

از سیستم های بولتنی اغلب برای اطلاع رسانی استفاده می گردید. سرعت مودم ها در آن زمان حدود 300 بیت در ثانیه بود. در این حالت در هر ثانیه حدود 30 حرف می توانست ارسال گردد. تا زمانیکه کاربران حجم بالائی از اطلاعات را ارسال نمی کردند مشکلات ارتباطی از بعد سرعت چندان مشهود نبود ولی بمحض ارسال داده های با حجم بالا نظیر برنامه ها و تصاویر به سیستم های بولتنی و یا دریافت اطلاعا ت از طریق آنان سرعت 300 بیت در ثانیه پاسخگو نبود . تلاش های فراوانی در جهت افزایش سرعت مودم ها صورت گرفت . ماحصل تلاش های فوق افزایش نرخ انتقال اطلاعات در مودم ها بود .

مزایای دوره آموزش تعمیرات مودم وایرلس

40 ساعت آموزش حضوری

آموزش از 0 تا مباحث تخصصی آموزش تعمیرات مودم وایرلس و Adsl

پشتیبانی فنی مدرس دوره

ارائه پشتیبانی فنی حرفه ای مدرس [ حضوری - غیرحضوری - آنلاین ]

پشتیبانی فنی مدرس دوره

ارائه پشتیبانی فنی حرفه ای مدرس [ حضوری - غیرحضوری - آنلاین ]

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
1,500,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره آموزش تعمیرات مودم وایرلس و آموزش عیب یابی مودم های ADSL”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *