قیمت 1,850,000 تومان

اشتراک گذاری :
0 دیدگاه 452 بازدید

زمان دوره : تا زمان یادگیری %100

پیش نیاز : ندارد

پشتیبانی فنی تضمینی : دارد

دوره غیرحضوری : دارد

مدرک معتبر : دارد

مراحل شرکت در دوره فیلم آموزش تعمیرات ماینر

کلاس های آموزش تعمیرات ماینر زانکو ب صورت غیرحضوری یا آنلاین برگزار می شود. 

امکان شرکت در کلاس آنلاین آموزش مجازی تعمیرات ماینر زانکو برای همه افراد از سراسر ایران و حتی خارج از کشور وجود دارد. کلاس های حضوری تعمیر ماینر در شهر تهران برگزار می شوند. برای هنرجویان شهرستانی که تمایل دارند در کلاس های حضوری شرکت کنند امکان هماهنگی و رزرو خوابگاه وجود دارد.

آموزش مجازی تعمیرات ماینر آموزشگاه زانکو هیچ پیش نیازی ندارد و از مباحث و اصطلاحات اولیه و ابتدایی شروع می شود. شما قبل از شرکت در این دوره و بعد از اتمام آن نیازی به شرکت در دوره های مکمل ندارید و صفر تا صد تعمیر ماینر را می توانید در این دوره یاد بگیرید.

بله صد در صد. کلیه دوره های آموزشی زانکو پشتیبانی کامل فنی دارند. همه هنرجویان می توانند از پشتیبانی فنی و مشاوره ای زانکو استفاده کنند. آموزشگاه زانکو تا زمانی که آموزش هر هنرجو تکمیل نشده باشد و هنرجو کلیه مباحث را به طور کامل یاد نگرفته باشد، خدمات پشتیبانی ارائه می دهد.

دوره آموزش مجازی تعمیرات ماینر آموزشگاه زانکو به صورت کاملا تضمینی برگزار می شود و مدت زمان دوره نامحدود است. به این معنی که تا زمانی که یادگیری هنرجو کامل نشده باشد، هنرجو می تواند در کلاس های رفع اشکال شرکت کند و در صورت نیاز حتی دوره را تکرار کند.

کلیه هنرجویان همه دوره های مجازی زانکو می توانند پس از اتمام دوره تا سقف سه جلسه در کلاس های حضوری رفع اشکال شرکت کنند و ایرادات و ابهامات خود را با مدرس دوره رفع کنند.

اگر هنرجو پس از اتمام دوره و شرکت در جلسات رفع اشکال هنوز مبحثی را به خوبی یاد نگرفته بود، می تواند دوره را تکرار کند و تنها با پرداخت ما به التفاوت کلاس، مجددا در جلسات شرکت کند.

این فرایند تا زمانی که آموزش هنرجو تکمیل شود ادامه داد به این معنی که اگر هنرجو بخواهد می تواند بارها و بارها دوره آموزشی را تکرار کند.

بله. هنرجویان می توانند مشاوره خرید و تهیه قطعات مورد نیاز را از طرف مدرس دوره دریافت کنند و حتی ابزار و تجهیزات لازم را از طریق آموزشگاه با هزینه مناسب تهیه نمایند.

فیلم آموزش تعمیرات ماینر

آموزشگاه تعمیرات ماینر زانکو در راستای ارائه خدمات هر چه بهتر برای عزیزانی که قصد یادگیری تعمیرات ماینر را دارند اقدام به آموزش مباحث این دوره در قالب فیلم آموزش تعمیرات ماینر  نموده است.

از جمله مزایای فیلم آموزش تعمیرات ماینر آموزشگاه زانکو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان شرکت در کلاس مدرسین برتر کشور بدون نیاز به سکونت در شهر تهران یا رفت و آمد های طولانی
 • دریافت ویدئو آموزشی و جزوه آموزش تعمیرات ماینر
 • پشتیبانی فنی نامحدود زانکو
 • امکان شرکت در جلسات رفع اشکال حضوری برای تکمیل یادگیری
 • امکان تکرار نامحدود دوره در صورت عدم یادگیری
 • امکان همکاری با زانکو بعد از اتمام دوره و کسب نمایندگی تعمیرات در شهر محل سکونت 
 • ارتباط مستقیم با مدرس و امکان رفع اشکال
 •  پشتیبانی فنی مدرس
 • آموزش سرفصل های دوره حضوری
 • رفع اشکال حضوری 2 جلسه به صورت رایگان
 • 10 ساعت ویدیو آموزشی در 5 DVD
 • ارائه مدرک دوره حضوری به هنرجویان دوره 
 • تامین تجیهزات مورد نیاز برای تعمیرات ماینر

جستجوی عبارت «دستگاه ماینر چیست» پس از تصویب دستورالعمل استخراج رمزارزها یا همان ماینینگ در موتورهای جستجو رشد قابل توجهی یافت. بسیاری از افراد به دنبال این هستند که از طریق ماینینگ ارز دیجیتال کسب درآمد کنند. شما درباره ماینیگ و دستگاه ماینر چه میدانید؟ آیا درباره شغل پردرآمد و پولساز تعمیرات دستگاه ماینر چیزی شنیده اید؟ 

دستگاه ماینر چیست و چه کاربردی دارد؟

این روزها کسی با ارزهای دیجیتال غریبه نیست، به ویژه حالا که ارزش این ارزها به طور تصاعدی در حال افزایش است و بسیاری از افراد از طریق خرید و فروش و استخراج آن ها، درآمد قابل توجهی به دست می آورند. اما چگونه می توانیم ارز دیجیتال به دست بیاوریم؟ اولین روشی که به ذهن همه می رسد، خرید ارز دیجیتال است. اما روش سودآور تری هم برای به دست آوردن رمز ارز ها از جمله بیت کوین، اتریوم و همه آلت کوین های دیگر وجود دارد. 

رمزارزها مثل طلا از معدن استخراج می شوند، با این تفاوت که معدن آن ها همان فضای وب است. به فرایند استخراج رمزارزها ماینینگ و به دستگاهی که کار استخراج را انجام می دهد ماینر می گویند. 

در سال های گذشته که درجه سختی استخراج هنوز پایین بود، امکان استخراج ارز با کامپیوترهای استاندارد (دارای سی پی یو و کارت گرافیک معمولی) وجود داشت اما این روز ها برای استخراج رمزارز به دستگاه های پیشرفته تر و پیچیده تری نیاز داریم.

دستگاه ماینر یا asic

دستگاه ماینر یا asic همان دستگاهی است که کار استخراج رمز ارز ها را انجام می دهد. این دستگاه ها انواع متفاوتی دارند و در سراسر جهان برای استخراج انواع رمز ارز به ویژه بیت کوین مورد استفاده قرار می گیرند. در ایران نیز به خصوص در سال های اخیر دستگاه های ماینر محبوبیت زیادی پیدا کرده اند و افراد زیادی با تهیه ماینر در حال استخراج رمز ارز و کسب درآمد از این طریق هستند.

اما کسب درآمد از ماینر فقط به افرادی که ماینر خریداری کرده اند و فعالانه رمزارز استخراج می کنند محدود نمی شود. دستگاه های ماینر مشکلات خودشان را دارند که یکی از شناخته شده ترین آن ها، مصرف بالای برق است. یکی از شیوه های پولساز کسب درآمد از ماینر، یادگیری تعمیرات ماینر و فعالیت به عنوان تعمیرکار ماینر است. دستگاه های ماینر باید بیست و چهار ساعته روشن باشند، از طرف دیگر برق زیادی مصرف می کنند و حرارت بالایی هم تولید می کند. این حرارت خودش به دستگاه های ماینر آسیب زیادی می زند.

نوسانات برق شهری ایران، بالا بودن دمای هوا و رطوبت در بسیاری از مناطق ایران باعث شده است دستگاه های ماینر بار ها و بار ها در طول عمرشان به خدمات تعمیرات نیاز پیدا کنند. تعمیرکار ماینر با دانش و مهارت تخصصی در خصوص نحوه کار ماینر و اجزای مهم آن، به صاحبان دستگاه های ماینر خدمات تعمیراتی ارائه می دهد و از این طریق کسب درآمد می کند.

آموزش مجازی تعمیرات ماینر در آموزشگاه زانکو

آموزشگاه تعمیرات زانکو با تکیه بر پتانسیل بالای شغل تعمیرات ماینر در ایران، با همکاری یکی از اساتید برجسته این رشته که سابقه درخشان در حوزه تعمیرات ماینر دارند، اقدام به برگزاری دوره آموزش مجازی تعمیرات ماینر به صورت تخصصی و حرفه ای نموده است.

دوره های آموزش تعمیرات ماینر در آموزشگاه زانکو به دو صورت حضوری و مجازی برگزار می شوند. دوره حضوری تعمیرات ماینر در شهر تهران و با پشتیبانی صد در صدی و تضمین دوره برگزار می شود. برای شرکت در این دوره هیچ پیشنیازی لازم نیست و کلیه مباحث از سطح مقدماتی آموزش داده می شود.

دستگاه های ماینر به طور کلی از سه بخش تشکیل می شوند: هشبرد ماینر، کنترل برد ماینر، پاور ماینر 

دوره آموزش تعمیرات ماینر در آموزشگاه زانکو

شیوه های به روز و کاربردی عیب یابی و تعمیر تک تک این قطعات در دوره آموزش مجازی تعمیرات ماینر زانکو آموزش داده می شود. هنرجویان پس از اتمام دوره می توانند به راحتی وارد بازار کار شده و کسب درآمد نمایند. این شغل به سرمایه زیادی نیاز ندارد و هزینه ای که برای آموزش و خرید قطعات می کنید، طی مدت بسیار کوتاهی همراه با سود قابل توجه به شما باز می گردد.

دوره های آموزشی زانکو با پشتیبانی فنی صد در صدی، امکان برگزاری کلاس های رفع اشکال رایگان و امکان تکرار دوره در صورت کامل نشدن یادگیری هنرجو برگزار می شود. به عبارت دیگر، آموزشگاه زانکو از زمان ثبت نام در دوره تا زمان ورود به بازارکار همراه شما خواهد بود و می توانید از خدمات آموزشی و مشاوره ای آموزشگاه استفاده کنید. 

پس از اتمام دوره آموزشی می توانید در ارزیابی و تست تعمیرات تحت نظر مدرس دوره شرکت کنید و در صورت تایید و کسب نمره مورد نیاز، نمایندگی تعمیرات ماینر زانکو را در محل زندگی خود دریافت کنید.

1. آموزش تعمیر و عیب یابی هش برد ماینر

هش برد یکی از قعطات اصلی و حیاتی ماینر است که تحت عنوان قلب ماینر نیز شناخته می شود. هش برد با بخش پردازشی دستگاه در ارتباط بوده و بار پردازش های سنگین ماینر را بر دوش می کشد. هش برد از سایر قطعات ماینر گران قیمت تر است و استهلاک زیادی هم دارد. چیپست های پردازشگر روی هشبرد ماینر نصب می شوند و خرابی یا استهلاک هر چیپست منجر به خرابی هش برد و نیاز به تعمیرات می شود.

خرابی هش برد ماینر یکی از حرابی های متداول در دستگاه های ماینر است که تنها توسط تعمیرکار حرفه ای و متخصص ماینر قابل تعمیر است. در صورتی که یک یا چند چیپ هشبرد از کار بیفتد، قدرت پردازش ماینر یا هشریت ماینر کاهش می یابد. کاهش هش ریت مساوی است با کاهش درآمد ماینر و بنابراین صاحبین ماینر همه تلاش خود را می کنند تا در اولین فرصت مشکل را حل کنند.

عواملی همچون حرارت بالا، نوسان برق و استفاده طولانی مدت از ماینر از جمله اصلی ترین عوامل آسیب زننده به هش برد ماینر هستند.

2. آموزش تعمیر و عیب یابی کنترل برد ماینر

کنترل برد ماینر وظیفه مدیریت، هدایت و هماهنگی کل دستگاه ماینر را بر عهده دارد و میان هش برد ها و سایر بخش های ماینر هماهنگی ایجاد می کند. کنترل برد ماینر مغز دستگاه ماینر است و هر لحظه دستورات لازم برای عملکرد بهینه ماینر را صادر می کند. با توجه به نقش حیاتی کنترل برد، در صورت خرابی این قطعه ماینر عملا از کار می افتد و نیاز به تعمیر پیدا می کند.

خوشبختانه اکثر مشکلات کنترل برد به دست تعمیرکاران متخصص و حرفه ای قابل حل هستند. هنرجویان دوره آموزش تعمیرات ماینر آموزشگاه زانکو پس از تکمیل دوره آموزشی خود می توانند به راحتی خدمات تعمیرات کنترل برد ماینر را به مشتریان ارائه داده و از این طریق کسب درآمد کنند.

3. آموزش عیب یابی و تعمیر پاور ماینر

منبع تغذیه یا پاور ماینر یکی از بخش های مهم در ماینر است و همانطور که از نامش پیداست، وظیفه تامین برق مورد نیاز سخت افزارهای ماینر را بر عهده دارد. کار منبع تغذیه تبدیل جریان متناوب برق شهری به جریان مستقیم، یا همان جریان مناسب برای کار کردن ماینر، است. همانطور که گفتیم ماینر باید بیست و چهار ساعته روشن باشد و بنابراین پاور ماینر هم دائما روشن است. پاور ماینر از یک سو در معرض استهلاک و داغ شدن قرار دارد و از سوی دیگر در معر نوسانات برق شهری. از این روز پاور ماینر یکی از آن قطعاتی است که زیاد خراب می شود و نیاز به تعویض و تعمیر پیدا می کند. 

خرابی پاور ماینر مشکلاتی همچون روشن نشدن ماینر، روشن و خاموش شدن پشت سر هم ماینر و خاموشی خود به خودی ماینر بعد از چند دقیقه روشن بودن را ایجاد می کند. همانطور که میبینید این مشکلات همگی مشکلات جدی ای هستند و در صورت بروز، باید سریعا توسط تعمیرکار متخصص ماینر رفع شوند. 

معتبرترین دوره آموزش مجازی تعمیرات ماینر

همانطور که گفتیم کار تعمیرات ماینر بازارکار خوب و درآمد قابل توجهی دارد و شما می توانید با سرمایه محدود و صرف زمانی کوتاه برای یادگیری، وارد بازارکار این شغل شوید و کسب درآمد کنید. اما سوالی که طبیعتا برای بسیاری از علاقمندان به این شغل پیش می آید این است که:

 • از کجا باید شروع کنیم؟
 • چه مباحثی رو باید یاد بگیریم ؟
 •  چگونه وارد بازار کار تعمیرات ماینر شویم؟ 
 • کدام آموزشگاه تعمیرات ماینر را انتخاب کنیم؟ 
 • معتبرترین دوره آموزش تعمیرات ماینر در تهران کدام است؟

تیم مشاورین و مدرسین آموزشگاه تعمیر ماینر زانکو با درک کلیه دغدغه ها و نیازهای هنرجویان این دوره آموزشی را طوری طراحی کرده اند که چه از لحاظ آموزشی و چه مشاوره ای پاسخگوی کلیه نیازهای هنرجویان باشد. با هر سطحی از دانش و مهارت قبلی می توانید در این دوره شرکت کنید و علاوه بر بهرمندی از تدریس تخصصی اساتید مجرب زانکو، از خدمات مشاوره ای و پشتیبانی زانکو نیز استفاده کنید.

هدف ما در آموزشگاه زانکو این است که کلیه هنرجویان ما پس از گذراندن دوره کلیه مهارت های لازم برای کسب درآمد در بازارکار تعمیرات ماینر را داشته باشند و بتوانند وارد بازارکار شوند. در همین راستا امکان معرفی کسب و کار هنرجو در سایت زانکو ، امکان واگذاری نمایندگی تعمیرات ماینر و تسهیلات حمایتی دیگر را برای شما فراهم آورده ایم.

هزینه فیلم آموزش تعمیرات ماینر

هزینه فیلم آموزش تعمیرات ماینر یکی از سوالات متداول در میان متقاضیان شرکت در دوره های آموزش تعمیرات ماینر است. همانطور که گفتیم شغل تعمیرات ماینر از آن دسته مشاغلی است که برای ورود به آن نیاز به سرمایه زیادی ندارید. بخشی از سرمایه گذاری شما برای ورود به این شغل صرف دریافت آموزش های لازم می شود. سایر هزینه های لازم صرف تهیه ابزار و تجهیزات و اجاره مغازه و تبلیغات می شود. برای خرید تجهیزات می توانید از مشاوره تخصصی مدرس دوره استفاده کنید و در صورت تمایل، تجهیزات خود را از طریق آموزشگاه با قیمت مناسب تهیه نمایید.

آموزشگاه زانکو با فراهم آوردن امکان معرفی کسب و کار هنرجویان در وبسایت زانکو و نیز اعطای نمایندگی تعمیرات به هنرجویان و تامین مشتری، بار جذب مشتری و هزینه های تبلیغات و طراحی سایت را از دوش شما بر می دارد.

هزینه دوره های آموزش تعمیرات ماینر بسته به این که می خواهید آموزش را در قالب کلاس حضوری، کلاس آنلاین یا فیلم آموزشی دریافت کنید متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه پرداخت هزینه یا امکان پرداخت اقساطی از طریق پر کردن فرم درخواست مشاوره با ما در ارتباط باشید.

آموزشگاه زانکو را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

مشاوره دوره آموزش مجازی تعمیرات ماینر

در صورتی که که متقاضی شرکت در دوره های تخصصی آموزش مجازی تعمیرات ماینر زانکو هستید، در گام نخست فرم درخواست مشاوره رایگان را پر کنید تا مشاورین آموزشگاه زانکو در اولین فرصت با شما تماس بگیرند. پس از دریافت مشاوره رایگان از سوی تیم مشاورین دوره های تعمیرات آموزشگاه زانکو، در صورت تمایل می توانید دوره مد نظر خود را انتخاب کرده و کار های ثبت نام را انجام دهید. 

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
1,850,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره آموزش تعمیرات دستگاه ماینر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *