آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی

سوالی که بسیاری از هنرجویان آموزشگاه تعمیرات لوازم خانگی از تیم ما میپرسیند این است که آموزش تعمیرات لوازم خانگی در اسلامشهرایا دارید یا خیر ؟

در ادامه این مطلب قصد بررسی این مطلب رو داریم امیدوارم برای شما عزیزان مفید واقع شود.

شغل تعمیرات لوازم خانگی در اسلامشهر

همانطور که بالاتر نیز گفته شد جمعیت این شهر بسیار مناسب برای بازار کار مناسب تعمیرات لوازم خانگی است و افزادی که وارد بازار کار این حوزه شوند قطعا در این شهر میتوانند درآمد بسیار خوبی را کسب کنند.

لوازم خانگی به بخشی حیاتی در زندگی روزمره همه ما تبدیل شده است. این روز ها زندگی بدون لوازم خانگی قابل تصور نیست. طبیعتا هر چه از یک وسیله برقی به مدت بیشتری استفاده کنید، احتمال خرابی و نیاز به سرویس آن بیشتر می شود.

تعمیرکاران لوازم خانگی با مهارت و تخصصی که در این حوزه به دست آورده اند، به عیب یابی و تعمیرات انواع لوازم خانگی می پردازند. یخچال فریزر، جاروبرقی، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، مایکرویو، چای ساز، مخلوط کن و … همه انواع مختلف لوازم خانگی هستند که توسط تعمیرکار لوازم خانگی تعمیر می شوند.

البته برخی تعمیرکاران فقط به تعمیر یک دسته خاص از لوازم خانگی مثل یخچال فریزر می پردازند اما هر چه گستره خدماتی که یک تعمیرکار ارائه می دهد بیشتر باشد طبیعتا درآمدی که کسب می کند نیز بالاتر خواهد بود.

شروع کار تعمیرات برد و مکانیک لوازم خانگی در اسلامشهر

پس از یادگیری تعمیرات لوازم خانگی در اسلامشهر . می توانید قبل از شروع رسمی کار، چند ماه به صورت کارورزی یا شاگردی در مغازه های تعمیرات لوازم خانگی مشغول به کار شوید.

وقتی آماده بودید، بسته به بودجه و امکاناتی که دارید چند راه جلوی پای شما است: اولا می توانید یک مغازه اجاره کنید و در آن کار تعمیرات لوازم برقی منزل را انجام دهید. اگر امکان اجاره مغازه را ندارید، می توانید در شرکت های مختلف استخدام شوید و حقوق ثابت دریافت کنید. جدای از این، امکان کار به صورت تعمیرکار سیار را هم دارید.

تعمیرکاران سیار لوازم خانگی با تبلیغات و همکاری با نمایندگی های لوازم خانگی، مشتری جذب می کنند و با حاضر شدن در محل، خدمات تعمیرات را به مشتریان ارائه می دهند.

طبیعتا هر یک از این روش ها به سرمایه متفاوتی نیاز دارد و درآمد شما نیز بسته به روشی که انتخاب می کنید متفاوت خواهد بود. البته توجه داشته باشید که تعیین کننده اصلی درآمد شما میزان تخصص و مشتری مداری شما خواهد بود.

سرفصل های دوره آموزش تعمیر لوازم خانگی در اسلامشهر

سرفصل های دوره اموزش تعمیرات برد و مکانیک لوازم خانگی در شهر اسلامشهر به شرح زیر میباشد :

هزینه و قیمت آموزش تعمیر لوازم خانگی در اسلامشهر

جهت کسب اطلاعات در مورد نحوه برگزاری و قیمت دوره تعمیر لوازم خانگی در اسلامشهر با شماره 09399432340 در واتساپ در تماس باشید

دوره آموزش تعمیرات مکانیک لوازم خانگی و سیم کشی لوازم خانگی
3%
تخفیف

دوره آموزش تعمیرات مکانیک برد و سیم کشی لوازم خانگی

زمان دوره : تا زمان یادگیری %100 پیش نیاز : ندارد پشتیبانی فنی تضمینی : دارد دوره غیرحضوری : دارد…

0
2,900,000 تومان