دوره تعمیرات موبایل ، دوره آموزش تعمیرات گوشی موبایل ، کلاس آموزش تعمیرات گوشی موبایل

آموزش تعمیرات ال سی دی گوشی موبایل یک از پر طرفدارترین فیلد های تعمیرت موبایل است که در آموزشگاه زانکو به صورت تخصصی و ویژه برگزار می شود.

همه جا می شنویم که تعمیرات موبایل شغل پولسازی است و شما می تواند با سرمایه محدود و صرف زمان اندکی برای آموزش، درآمد بالایی از این شغل به دست آورید. اما سوالی هایی که مطرح است این است که :

  • از کجا باید شروع کنیم؟
  • چه مباحثی رو باید یاد بگیریم ؟
  •  چگونه وارد بازار کار تعمیرات موبایل شویم؟
  • کدام آموزشگاه تعمیرات موبایل را انتخاب کنیم؟

و سوالات بی شمار دیگری هستند که ذهن همه علاقمندان به این شغل را درگیر کرده اند. تیم مشاورین و مدرسین آموزشگاه تعمیر تلفن همراه زانکو با درک کلیه دغدغه ها و نیازهای هنرجویان این دوره آموزشی را طوری طراحی کرده اند که پاسخگوی بخش اعظمی از دوره باشد. با هر سطحی از دانش و مهارت قبلی می توانید در این دوره شرکت کنید و علاوه بر بهرمندی از تدریس تخصصی اساتید مجرب زانکو، از خدمات مشاوره ای و پشتیبانی زانکو نیز استفاده کنید.

هدف ما در آموزشگاه زانکو این است که کلیه هنرجویان ما پس از گذراندن دوره کلیه مهارت های لازم برای کسب درآمد در بازارکار تعمیرات موبایل را داشته باشند و بتوانند وارد بازارکار شوند. در همین راستا امکان معرفی کسب و کار هنرجو در سایت زانکو ، امکان واگذاری نمایندگی تعمیرات موبایل و تسهیلات حمایتی دیگر را برای شما فراهم آورده ایم.

آموزش تعمیرات موبایل در تهران

کلاس های حضوری تعمیرات سخت افزار موبایل زانکو در شهر تهران برگزار می شوند. هنرجویانی که ساکن تهران نیستند می توانند از امکان هماهنگی و رزرو خوابگاه توسط آموزشگاه استفاده کنند. البته با توجه به شرایط کنونی کرونا پیشنهاد آموزشگاه زانکو شرکت در کلاس های آنلاین است. کلیه مباحثی که در کلاس حضوری تدریس می شود، در کلاس آنلاین تعمیرات موبایل به صورت جامع  و کامل مطرح خواهد شد. علاوه بر این هزینه های رفت و آمد نیز در کلاس های آنلاین حذف می شود. کلاس های آنلاین زانکو با متدهای روز دنیا و در پلتفرم های تخصصی آموزش آنلاین برگزار می شود تا بازدهی کلاس به حداکثر برسد.

پکیج آموزش تعمیرات موبایل

بخشی از آموزش های تخصصی وبسایت زانکو به صورت رایگان در قالب پست های ویدئویی و متنی در وبسایت و شبکه های اجتماعی زانکو به اشتراک گذاشته می شود. شما عزیزان می توانید مجموعه این آموزش ها را در قالب پکیج آموزش تعمیرات موبایل از سایت آموزشگاه تعمیرات زانکو دریافت کنید. این آموزش ها برای افرادی که می خواهند وارد کار تعمیرات موبایل شوند یا تعمیرکارانی که قصد به روز رسانی دانش و مهارت خود را دارند مناسب است. برای دریافت مشاوره رایگان و دانلود پکیج آموزش تعمیرات می توانید از طریق پر کردن فرم مشاوره دوره تعمیرات موبایل با ما در ارتباط باشید.

همچنین با دنبال کردن حساب های کاربری آموزشگاه زانکو در شبکه های احتماعی مختلف داخلی و خارجی و سر زدن به وبسایت زانکو می توانید تازه ترین مطالب آموزشی تعمیرات موبایل و دیگر حوزه های تعمیراتی را به صورت رایگان دریافت کنید.

هزینه آموزش تعمیرات موبایل

هزینه آموزش تعمیرات موبایل یکی از سوالات متداول در میان متقاضیان شرکت در دوره های آموزش تعمیرات موبایل است. همانطور که گفتیم شغل تعمیرات موبایل از آن دسته مشاغلی است که برای ورود به آن نیاز به سرمایه زیادی ندارید. بخشی از سرمایه گذاری شما برای ورود به این شغل صرف دریافت آموزش های لازم می شود. هزینه دوره های آموزش تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری موبایل بسته به این که می خواهید آموزش را در قالب کلاس حضوری، کلاس آنلاین یا فیلم آموزشی دریافت کنید متفاوت است. این هزینه ها را در پایین این صفحه می توانید مشاهده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه پرداخت هزینه یا امکان پرداخت اقساطی از طریق پر کردن فرم درخواست مشاوره با ما در ارتباط باشید.

آدرس آموزش تعمیرات موبایل در تهران

کلاس حضوری آموزش تعمیرات موبایل آموزشگاه در محل دانشکده جغرافیای دانشگاه تهران برگزار می شود. اطلاعات تکمیلی در خصوص محل و زمان برگزاری کلاس ها پس از ثبت نام در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت.

دوره تعمیرات موبایل ، دوره آموزش تعمیرات گوشی موبایل ، کلاس آموزش تعمیرات گوشی موبایل
13%
تخفیف

یادگیری دوره آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل

یادگیری آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل با زانکو یادگیری آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل یکی از مباحث پرمتقاضی در حوزه…

0
3,250,000 تومان