آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی

شغل تعمیرات لوازم خانگی؟

لوازم خانگی الکتریکی همانطور که مستحضرید در حال هوشمند شدن و رو به پیشرفته تر شدن میرود همین امر موجب بوجود آمدن مثلا شغل تعمیرات برد و مکانیک لوازم خانگی و بزودی مشاغل دیگر می شود ، هم چنین تقاضا برای انجام تعمیرات لوازم خانگی این وسایل نیز بیش تر شده است. شاید در گذشته افراد ترجیح می دادند با خراب شدن وسایل خانگی شان آن ها را تعویض کنند و یک وسیله نو را جایگزین کنند.

از سال 1391 با افزایش قیمت روز افزون دلار با توجه به نوسان زیاد قیمت ارز و با توجه به اینکه خیلی از برندهای لوازم خانگی داخل بازار وارداتی هستند، قیمت تمام شده خرید آنها بسیار بالا می باشد. حتی تولید کننده های داخلی هم با توجه به نیازشان به واردات قطعات از این افزایش قیمت ها بی بهره نیستند. بنابراین افراد ترجیح می دهند با هزینه خیلی کمتری وسیله برقی خانگی خود را تعمیر کنند.

بازارکار شغل تعمیرات لوازم خانگی

با توجه به این که روز به روز لوازم برقی متنوع تری وارد بازار می شوند که باگذشت زمان مردم را به خود وابسته می کنند می توان گفت که بازارکار تعمیرکاران لوازم خانگی همیشه داغ و پر رونق است. در داخل هر خانه تعداد زیادی لوازم برقی وجود دارد که پس از مدتی همه آن ها دچار ایرادها و مشکلاتی می شوند و باید به دست متخصصان این حوزه عیب یابی و تعمیر شوند.

به این ترتیب همواره نیاز به وجود تعمیرکارانی با مهارت برای تعمیر انواع لوازم خانگی در جامعه وجود دارد. به دلیل این که دامنه استفاده از لوازم برقی بسیار گسترده است این شغل به راحتی اشباع نمی شود.

یکی دیگر از دلایل مهم بودن این شغل این است که بعضی از لوازم برقی همچون ظرفشویی ، تلویزیون ، یخچال و ماشین لباسشویی در تمام خانه ها وجود دارند و وجود آن ها بسیار ضروری است. برای مثال هیچ کس نمی تواند چند روز را بدون یخچال سپری کند زیرا اندکی پس از از کار افتادن یخچال مواد غذایی کم کم شروع به فاسد شدن می کنند. جالب است بدانید بسیاری از افرادی که فقط به تعمیرات ماشین لباسشویی و یخچال می پردازند به طور متوسط ماهانه بین پنج تا هفت میلیون درآمد دارند. هر چه مهارت خود را گسترده تر کنید و بتوانید لوازم برقی متنوع تری را تعمیر کنید طبیعتاً مشتری و درآمد بیشتری خواهید داشت.

یکی دیگر از عواملی که موجب شده اند بازار کار تعمیرات لوازم خانگی داغ و پررونق شود افزایش بیش از حد قیمت لوازم برقی در سال های اخیر بوده است. زمانی که قیمت لوازم برقی افزایش می یابد قدرت خرید مردم کمتر می شود و آن ها بیشتر تمایل پیدا می کنند که دستگاه قبلی خود را برای تعمیر به تعمیرکاران لوازم خانگی بسپارند.

آموزش تعمیرات لوازم خانگی در تهران

در آموزشگاه تعمیرات ما می توانید روش تعمیر انواع لوازم خانگی را از سطح مقدماتی تا پیشرفته یاد بگیرید. آموزشگاه زانکو دوره های آموزش تعمیرات مکانیک و برد لوازم خانگی را به صورت کاملا تخصصی و کاربردی برگزار می کند. با شرکت در این کلاس ها می توانید هم مباحث تئوری و هم عملی تعمیرات لوازم خانگی مسلط شوید.

فارغ التحصیلان دوره های آموزشی زانکو می توانند وارد بازار کار شوند و از طریق تعمیرات لوازم خانگی به کسب درآمد بپردازند. در صورتی که بتوانید نمره مورد انتظار را در آزمون عملی زانکو کسب کنید و تایید مدرس دوره را به دست آورید، می توانید نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زانکو را در شهر خودتان دریافت نمایید و با تیم تعمیرکاران زانکو وارد همکاری شوید.

کلاس های حضوری آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی زانکو در شهر تهران برگزار می شوند. اگر ساکن تهران نیستید نگران نباشید، می توانید در دوره آنلاین آموزش تعمیرات لوازم خانگی زانکو شرکت کنید یا از امکان معرفی و رزور خوابگاه زانکو استفاده نمایید.

دوره آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی
36%
تخفیف

دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی در تهران

زمان دوره : تا زمان یادگیری %100 پیش نیاز : ندارد پشتیبانی فنی تضمینی : دارد دوره غیرحضوری : دارد…

0
1,450,000 تومان