تعمیر پاور ، هشبرد دستگاه ماینر در تهران ، کرج ، شیراز ، مشهد ، اهواز , تعمیر دستگاه ماینر t2t , l33++

دستگاه ماینر Bitmain مدل Antminer S17، این دستگاه در سال 2019 به عنوان یکی از قوی ترین تجهیزات ماینینگ معرفی شد و در بازار قطعات کامپیوتر توزیع گردید. این دستگاه استخراج ارز دیجیتال با الگوریتم SHA-256 ساخته شده که با توجه به آن می تواند به ایجاد بیت کوین هایی همچون eMark(DEM) ، Curecoin(CURE) ، BitcoinCash(BCH) ، Peercoin(PPC) ، Bitcoin(BTC) ، (Joulecoin(XJO) ، Unbreakable(UNB) ، Crown(CRW) ، Terracoin (TRC می پردازد.

تعمیر پاور دستگاه ماینر S17

پاور یا PSU بخش مهمی در کامپیوترها و ماینرهایی است که در آن جریان برق شهری وارد شده و بعد از تضعیف و تغییر ولتاژ و آمپر تقسیم شده و به بخش‌های دیگر رایانه یا ماینر فرستاده می‌شود. دستگاه ماینر اس 17 دارای پاوری با توان برق مصرفی 2520 وات می باشد ، اگر شما هم تمایل به این دارید که تعمیرات پاور دستگاه ماینر اس 17 s17 را به تیمی حرفه ای و با تجربه بسپرید می تونید با تماس با تیم زانکو سفارش تعمیر دستگاه ماینر s17 خود را ثبت نمایید.

تعمیر هشبرد دستگاه ماینر S17

هش برد یکی از قطعات اصلی ماینر و در واقع قلب ماینر است است که با بخش پردازش دستگاه ارتباط دارد. وظیفه هشبرد ماینر انجام پردازش های سنگین بوده و معمولا از بقیه قطعات ماینر گران تر است و استهلاک بیشتری هم دارد. هشبرد با برد اصلی تفاوت دارد. چیپست های پردازشگر روی هش برد نصب میشوند و خرابی این چیپست ها، یا به اتمام رسیدن عمر آن ها از جمله دلایل شایع خرابی هش برد ماینر است.

اگر شما هم تمایل به این دارید که تعمیرات هشبرد دستگاه ماینر اس 17 s17 را به تیمی حرفه ای و با تجربه بسپرید می تونید با تماس با تیم زانکو سفارش تعمیر دستگاه ماینر s17 خود را ثبت نمایید.

فیلم آموزش تعمیرات ماینر ، آموزش مجازی تعمیرات ماینر ، آموزش غیر حضوری تعمیرات ماینر
3%
تخفیف

دوره آموزش تعمیرات هشبرد پاور و کنترل برد دستگاه ماینر

زمان دوره : تا زمان یادگیری %100 پیش نیاز : ندارد پشتیبانی فنی تضمینی : دارد دوره غیرحضوری : دارد…

2
1,850,000 تومان