دوره تعمیرات موبایل ، دوره آموزش تعمیرات گوشی موبایل ، کلاس آموزش تعمیرات گوشی موبایل

فیلم اموزش تعمیرات موبایل

هنرجویانی که امکان شرکت در کلاس حضوری تعمیرات موبایل را در دانشگاه تهران ندارند میتوانند از فیلم اموزش تعمیرات موبایل زانکو استفاده نمایند که دارای امکانات بسیار شگفت انگیز و جذابی است از جمله :

  • مطابقت کامل سرفصل های دوره حضوری و ویدیویی
  • پشتیبانی فنی مدرس دوره
  • امکان صدور مدرک معتبر اموزشگاه زانکو
  • بروزرسانی رایگان مادام العمر
  • امکان راهنمای خرید تجهیزات
  • امکان همکاری در زمینه دریافت خدمات تعمیرات انلاین از طریق سایت زانکو
  • امکان کسر قیمت دوره مجازی از دوره حضوری ( 50% از وجه دوره حضوری کسر خواهد شد )

همچنین پس از اتمام دوره می توانید در صورت لزوم در جلسات رفع اشکال حضوری یا غیرحضوری رایگان شرکت کنید. آموزشگاه تا زمان یادگیری کامل همراه شما خواهد بود. با یکبار خرید پکیج ویدیویی آموزش تعمیرات موبایل (چه سخت افزار و چه نرم افزار) به صورت مادام العمر کلیه به روز رسانی های دوره را کاملا رایگان دریافت خواهید کرد.

یادگیری آموزش تعمیرات موبایل

یادگیری آموزش تعمیرات موبایل یکی از مباحث پرمتقاضی در حوزه تعمیرات است. به همین جهت بسیاری از آموزشگاه ها اقدام به برگزاری دوره های آموزش تعمیرات موبایل و سخت افزار موبایل نموده اند. تنها با یک جستجوی ساده در اینترنت می توانید تعداد بی شماری از این دوره ها را پیدا کنید. اما بهترین دوره آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل کدام است؟ در کدام دوره شرکت کنیم؟ هنگام انتخاب بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل به چه نکاتی باید دقت کنیم؟

آموزشگاه تعمیرات زانکو با بررسی دقیق و تخصصی دوره های آموزشی موجود و نیز شرایط و نیازهای بازارکار تعمیرات موبایل، با همکاری یکی از برترین مدرسین و تعمیرکاران سخت افزار موبایل، اقدام به طراحی و برگزاری یکی از کامل ترین و کاربردی ترین دوره های آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل نموده است.

بازار کار تعمیرات موبایل

این روزها بازار کار تعمیرات موبایل بیش از هر زمان دیگری داغ و پر طرفدار است.برای موفقیت در یک شغل و یا کسب و کار باید نیاز آن بازار را بررسی کرد. شاید باورش سخت باشد ولی طبق آحرین آمار تعداد مشترکین تلفن همراه به بیش از 100 میلیون نفر در ایران رسیده است.

حتی اگر این مقدار را به دلیل چند سیم کارته بودن افراد نصف کنیم باز هم با عدد 50 میلیون کاربر مواجه خواهیم شد که بسیار عدد بزرگی است. از طرف دیگر همگی خوب می دانیم که این روزها بسیاری از افراد کسب و کارشان را تنها با یک موبایل راه اندازی می کنند. هیچ کسب و کار آنلاینی نمی تواند چندین روز را بدون موبایل بگذراند. پس اهمیت تعمیرات موبایل خیلی بیشتر از چیزی است که در ظاهر مشاهده می شود. و این افزایش روز افزون تعداد کاربران موبایل نیاز به تعمیرکارهای حرفه ای موبایل را بیشتر می کند.

به هیچ وجه گمان نکنید بازار کار تعمیرات موبایل اشباع شده است. اگر متوجه تعداد افراد زیادی در زمینه تعمیرات موبایل می شوید، این به معنای گسترده بودن بازار تعمیرات موبایل می باشد. این روزها دیگر علاوه بر جوانان پدر و مادرها و حتی کودکان هم گوشی هوشمند یا تبلت دارند. و آنقدر نیاز به موبایل برای افراد ضروری شده که نمی توانند چند روز برای تعمیرش صبر کنند. اگر شما تبدیل به یک تعمیرکار حرفه ای موبایل شوید، قطعا انتخاب بسیاری از افراد این گروه خواهید بود.

 

دوره تعمیرات موبایل ، دوره آموزش تعمیرات گوشی موبایل ، کلاس آموزش تعمیرات گوشی موبایل
13%
تخفیف

یادگیری دوره آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل

یادگیری آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل با زانکو یادگیری آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل یکی از مباحث پرمتقاضی در حوزه…

0
3,250,000 تومان