دوره تعمیرات موبایل ، دوره آموزش تعمیرات گوشی موبایل ، کلاس آموزش تعمیرات گوشی موبایل

هزینه دوره آموزش تعمیرات موبایل

سوالی که تقریبا ذهن همه افرادی که قصد دارند در دوره آموزش تعمیرات موبایل شرکت کنند را درگیر می کند این است که هزینه آموزش تعمیرات موبایل چقدر است؟ با وجودی که تعمیرات موبایل یکی از پردرآمد ترین رشته های فنی در بازار امروزه ایران است و طرفداران زیادی دارد، اما برای شروع یادگیری این شغل و ورود به بازار کار باید مقداری سرمایه داشته باشید.

سرمایه لازم برای شغل تعمیرات موبایل نسبت به سایر شغل ها کم تا متوسط است یعنی شما می توانید با داشتن یک سرمایه نسبتا کم، تعمیرکار موبایل شوید و از این شغل درآمد کسب کنید. سرمایه اولیه لازم برای تعمیرات موبایل شامل هزینه آموزش تعمیرات موبایل، هزینه خرید تجهیزات، هزینه راه اندازی مغازه تعمیرات موبایل یا اجاره میز در مراکز تعمیراتی و همچنین هزینه های رفت و آمد و … است. هنرجوهایی که برای شرکت در دوره آموزش تعمیرات موبایل از شهرستان به تهران می آیند، باید هزینه ای را برای اقامت موقت در هتل یا خوابگاه هم در نظر بگیرند.

هزینه آموزش تعمیرات موبایل بسته به آموزشگاهی که انتخاب می کنید متفاوت است. در آموزشگاه تعمیرات موبایل زانکو دوره های آموزش مجازی و حضوری تعمیرات موبایل با قیمت های رقابتی ارائه می شود. قیمت گذاری دوره های زانکو با توجه به استاندارد بالای آموزشی، همکاری با برترین اساتید تعمیرات موبایل ایران، ارائه خدماتی مثل پشتیبانی مدرس، کار با تجهیزات، آموزش در محیط کارگاهی، سرفصل های کامل و .. تنظیم شده است اما اولویت اول در قیمت گذاری توجه به شرایط اقتصادی جامعه و مقرون به صرفه بودن دوره است.

علاوه بر قیمت گذاری منصفانه، آموزشگاه زانکو برای هنرجویانی که شرایط خاص داشته باشند، امکان پرداخت اقساطی هزینه کلاس آموزش تعمیرات موبایل را فراهم کرده است. هدف ما در آموزشگاه زانکو این است که همه علاقمندان به تعمیرات موبایل بتوانند در دوره ها شرکت کنند و مشکلات اقتصادی تا جای ممکن مانع ورود این عزیزان به بازارکار نشود.

برای اطلاع از هزینه آموزش تعمیرات موبایل و دریافت مشاوره رایگان دوره از طریق روش های زیر با پشتیبانی آنلاین زانکو تماس بگیرید:

پشتیبانی زانکو در واتساپ – کلیک کنید

پشتیبانی زانکو در تلگرام – کلیک کنید

شماره تماس زانکو: 09399432340

دوره تعمیرات موبایل ، دوره آموزش تعمیرات گوشی موبایل ، کلاس آموزش تعمیرات گوشی موبایل
13%
تخفیف

یادگیری دوره آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل

یادگیری آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل با زانکو یادگیری آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل یکی از مباحث پرمتقاضی در حوزه…

0
3,250,000 تومان

دوره آموزش تعمیرات نرم افزاری موبایل

زمان دوره : تا زمان یادگیری %100 پیش نیاز : ندارد پشتیبانی فنی تضمینی : دارد دوره غیرحضوری : دارد…

1
1,250,000 تومان